به گزارش  اقتصادآنلاین  به نقل از ایسنا، مزدا ۳ که همواره یکی از خودروهای جذاب، زیبا و جوان پسند برای مشتریان در سراسر جهان به شمار می رود، چندی پیش توانست با معرفی نسل جدید خود نظر و توجه خیل عظیمی از مشتریان، داوران و شرکت کنندگان در مراسم اهدای جایزه خودروی سال در چین را نیز به سمت و سوی خود جلب کند و این جایزه و عنوان را به خود اختصاص دهد.
این خودرو که همواره از پرفروش ترین و محبوب ترین خودروها در بازار کشورهای مختلف جهان شناخته ومعرفی شده است، در مدل ۲۰۲۰ خود نیز قابلیت و امکانات به روزیافته تر و پیشرفته تری را اضافه کرده است تا رفاه، سرگرمی، آسایش و ایمنی بیشتری را برای راننده و سرنشینان این خودرو به ارمغان بیاورد.
از جمله قابلیت های جدیدی که قرار است به این سدان پرطرفدار ژاپنی افزوده شود، می توان از کروز کنترل تطبیقی، ترمز اضطراری، دستیار حفظ خودرو بین خطوط و پایش نقاط کور یاد کرد.
بر اساس گزارش وب سایت موتور ترند، کارشناسان و تحلیلگران خودرو برآورد و اعلام کرده اند که با توجه به تغییرات قابل توجهی که در طراحی ظاهری و همچنین برخی از امکانات جدید به وجود آمده است، انتظار می رود که مشتریان در بازارهای جهانی نیز از آن استقبال بی نظیری کنند و با اختصاص سهم چشمگیری از بازار، گوی رقابت را از بسیاری از رقبای قدرتمند خود برباید.
از مشخصات اصلی خودروی مزدا ۳ مدل ۲۰۲۰ می توان به موارد زیر اشاره کرد: پیشرانه ۲.۵ لیتری
قدرت موتور: ۱۸۶ اسب بخار و ۲۵۲ نیوتن متر گشتاور
سیستم انتقال قدرت: تمام چرخ محرک
گیربکس ۶ سرعته دستی
شتاب رسیدن از سرعت صفر به ۶۲ مایل بر ساعت: ۷.۴ ثانیه
ابعاد: ۱۷۵.۶ در ۷۰.۷ در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار