امیر قلعه نویی، سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان تأکید کرد، او جزو گزینه های هدایت تیم ملی نیست، اما به احتمال فراوان گل محمدی یکی از گزینه های سرمربیگری این تیم است.

به گزارش خبرنگار جهان نیوز ، امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از دیدار شاگردانش مقابل تیم فوتبال شهر خودرو اظهار داشت: باشگاه شهر خودرو در چند روز اخیر تمام امکانات تمرینی را در اختیار ما گذاشت و از مجموعه آنها تشکر می کنم. دوستان در باشگاه نساجی بیانیه ای درباره تابش (مدیرعامل سپاهان) دادند که با آقای صنیعی فر (یکی از مالکان باشگاه نساجی) صحبت کردم که گفت اطلاعی ندارم.
وی ادامه داد: تابش حرف بدی نزده است. بلکه از شهرستانی ها دفاع کرده و درباره مازندرانِ بزرگ حرف زده که امکانات کمی دارد. احترام در ورزش خیلی مهم است. در نشست خبری قبلی فراموش کردم از علی امیری، مدیرعامل وقت نساجی درباره صعود این تیم به لیگ برتر اسم بیاورم که از او عذر می خواهم.
سرمربی تیم فوتبال سپاهان با ابراز امیدواری به اینکه با توجه به شرایط جدول، بازی تیمش مقابل شهر خودرو خوب و تماشایی از آب دربیاید، تصریح کرد: خوشحالم با تیمی بازی داریم که تفکر و نگرش آن مانند سپاهان، ارائه یک بازی زیباست. از این بابت خوشحال ترم در زمینی هستیم که اجازه می دهد دو تیم خوب بازی کنند. همیشه بازی سپاهان و شهر خودرو از جمله در فصل گذشته و با وجود همه ی کم لطفی ها، زیبا بوده و دو تیم در جدول شرایط خوبی داشته اند. امسال هم این اتفاق افتاده و سپاهان و شهر خودرو شرایط خوبی در جدول دارند. هر چند این برای برخی خوشایند نیست!
قلعه نویی با بیان اینکه دو باشگاه سپاهان و شهر خودرو رابطه خوبی دارند، خاطرنشان کرد: فارغ از هر نتیجه، دعا می کنم بازی خیلی خوب باشد که بینندگان از آن لذت ببرند. شهر خودرو به خصوص در خط میانی به دنبال مالکیت توپ است و اگر بتوانیم ارتباط هافبک ها با مهاجمان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار