صمد مرفاوی ، مربی تیم فوتبال استقلال گفت: ۵ مدافع پیکان امروز ثابت بر سر جای خود ایستاده و تیم حریف عملا بدون مهاجم بازی می کرد.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
صمد مرفاوی بعد از دیداراستقلالوپیکاناظهار داشت:
تلاش ما این بود بازی را ببریم ولی به هدفمان نرسیدیم. بازیکنان استقلال تلاش خود را کردند ولی نشد برنده شویم.
وی افزود:
زمین برای هر دو تیم بد بود و بازیکنان می گفتند نمی توانستند استارت بزنند و کیفیت خوبی بر زمین حاکم نبود.
مربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به مسائل فنی حاکم بر مسابقه دو تیم تصریح کرد:
بازیکنان ما در این بازی تمام تلاش خود را انجام دادند و زحمت کشیدند و جا دارد از آنها تشکر کنم ولی تیم حریف یک بازی بسته را انجام می داد و بازی مستقیم می کرد. آنها سعی داشتند از توپ های برگشتی استفاده کنند که البته همان توپ ها هم در اختیار ما قرار می گرفت. با این وجود بسته بودن بازی حریف باعث می شد که به هدفمان نرسیدیم. حریف قانع بود که یک امتیاز را از استقلال بگیرد ولی امیدوارم در دیدارهای آینده امتیاز این بازی را جبران کنیم.
مرفاوی در خصوص اینکه همه فکر می کردند استقلال از عمق به حریف حمله کند و آیا پلن دیگری برای این بازی داشتید یا خیر عنوان کرد:
اگر شما خوب بازی را می دیدید تمام توپ های سوم در اختیار ما بود. چرخش توپ کاملا در اختیار استقلال بود ولی آنها دفاع لایه ای داشتند و ۵ مدافع پیکان ثابت بر سر جای خود ایستاده و حتی مهاجمان آنها هم به زمین تیم خود بر می گشتند. پیکان عملا امروز بدون مهاجم بازی می کرد و ما سعی خودمان را کردیم ولی بازی با تساوی تمام شد. در دقایق آخر یک موقعیت خوب داشتیم ولی به ۳ امتیاز ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار