کتاب آثار منتخب دو سالانه نور رونمایی شد

لوگوی مشرق نیوز مشرق نیوز . سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ساعت ۹:۴۹
مراسم رونمایی از کتاب آثار منتخب دو سالانه عکس نور دیروز با حضور، جواد جمیری جانشین سازمان بسیج هنرمندان کشور، کمال الدین شاهرخ و جمعی از پیشکسوتان حوزه عکس در گالری عکس حوزه هنری برگزار شد.

به گزارش مشرق ، مراسم رونمایی از کتاب آثار منتخب دو سالانه عکس نور دیروز با حضور، جواد جمیری جانشین سازمان بسیج هنرمندان کشور، کمال الدین شاهرخ رئیس انجمن عکس سازمان بسیج هنرمندان کشور، و جمعی از پیشکسوتان حوزه عکس در گالری عکس حوزه هنری برگزار شد.
این دو سالانه با دبیری کمال الدین شاهرخ از سوی انجمن عکس سازمان بسیج هنرمندان و با حمایت موسسه فرهنگی هنری رزمندگان با محوریت ظرفیت ها و فرصت های استانی و تلاش جدی بر رفع معضلات، آسیب ها و تهدیدات استان های سراسر کشور برگزار شده بود.
کتاب این جشنواره با کوشش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آماده شد بود، اما رونمایی آن به دلیل شیوع کرونا به تاخیر افتاد.
در مراسم رونمایی ابتدا کمال الدین شاهرخ مسئول انجمن عکس سازمان بسیج هنرمندان کشور با بیان اینکه تلاش فرهنگ اسلامی همیشه ساختن انسان نیک بوده است، گفت: اساس فرهنگ دینی ساختن انسان هنرمند بوده و انقلاب اسلامی متاثر از این گفته است.
او ادامه داد: تلاشگران انقلاب اسلامی در حوزه فرهنگ و هنر افرادی هستند که با بصیرت و دانش افزایی، سعی و تلاش مسیر کمال را با شایستگی طی می کنند و آثار فاخر و ماندگاری از خود به یادگار می گذارند.
رئیس انجمن عکس سازمان بسیج هنرمندان کشور با بیان اینکه چهارمین دو سالانه عکس نور این فرصت را فراهم کرد تا بارقه های امید در هنرمندان عکاس ایجاد شود، تصریح کرد: در این دو سالانه شاهد خلق و تولید آثار ارزشمند عکاسان علاقه مند کشورمان بودیم.
شاهرخ ادامه داد: در دوره های گذشته دو سالانه عکس نور فراز و نشیب هایی داشتیم، اما به مرور زمان مسیر برای ما هموارتر شد، در این دو سالانه عکاسان در حوزه های مختلف عکس ها را به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار