فرمانده انتظامی استان، گفت: خیرین امنیت ساز با حمایت های معنوی و مالی خود، بازوان توانمند ناجا در افزایش احساس آرامش عمومی و توسعه امنیت اجتماعی هستند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری، سردار "غلامعباس غلامزاده" در مجمع خیرین امنیت ساز امین استان، از امنیت به عنوان رکن مهم توسعه، پیشرفت و تعالی در ابعاد مختلف یاد کرد و اظهار داشت: دستیابی به امنیت پایدار و اینکه مردم در آرامش و آسایش به امورات خود رسیدگی کنند، در کنار همت و تلاش پلیس، مستلزم مشارکت همگانی و احساس مسئولیت جمعی است.
وی خیرین امنیت ساز را بازوان توانمند ناجا در افزایش احساس آرامش عمومی توصیف کرد و افزود: خیرین امنیت ساز با حمایت های معنوی و مالی خود بستر بروز جرایم و آسیب های اجتماعی که تهدیدی جدی برای سلامت و نشاط جامعه است را از بین برده و ارمغان آور افزایش احساس آرامش و توسعه امنیت اجتماعی هستند.
این مقام ارشد انتظامی با قدردانی از همکاری، همدلی و تعامل خیرین امنیت ساز با خدمتگزاران نظام اسلامی در سازمان ولایی و مردمی نیروی انتظامی تصریح کرد: حمایت های خیرین امنیت ساز از مأموریت های ناجا نوعی وقف است که در توصیفی جامع وقف در امنیت معنا می شود.
سردار "غلامزاده" در خاتمه اظهار امیدواری کرد: با تمسک به فرامین فرماندهی معظم کل قوا، تلاشهای مجدانه نیروهای نظامی و انتظامی، حمایت های خیرین امنیت ساز، مشارکت مردم و مسئولان شاهد امنیت و آرامش دشمن شکن و مردم پسند در جامعه باشیم.
48

عناوین مهم خبری