دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به پیشنهاد میرسلیم برای مناظره با رییس جمهور، گفت: نامزد حزب در انتخابات ریاست جمهوری 96 و رییس شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی از رییس جمهور خواسته که در یک مناظره با وی شرکت کند ولی تاکنون آقای روحانی پاسخی به این پیشنهاد نداده است. امیدوارم که ایشان به زودی پاسخ مثبت به این خواسته به حق بدهد.

به گزارش ایسنا، اسدالله بادامچیان با اشاره به سالگرد شهادت دانشجویان مبارز و روز دانشجو اظهار کرد: دانشجویان پس از کودتای آمریکایی انگلیسی 28 مرداد 32، دخالت آمریکا در ایران را محکوم کردند و رییس جمهور وقت آمریکا را با نفرت خود مواجه نمودند و رژیم مزدور پهلوی در انتقام گیری از دانشجویان، آنها را به خاک و خون کشید.
وی نقش دانشجویان را در خنثی کردن توطئه های آمریکا و ناکام گذاشتن برنامه های استکباری ستود و افزود: در سال های اخیر، جریان لیبرالیستی غربگرا کوشیدند این مقاومت دانشجویی را به نفع خود مصادره کنند و میراث خوار واقعه 16 آذر شوند، اما هوشیاری دانشجویان و نسل جوان پرورش یافته در فضای جمهوری اسلامی اجازه نداد این تحریف تاریخ اتفاق بیفتد و مراسم 13 آبان و حضور دانشجویان در نفی سلطه گری آمریکا و غرب بهترین گواه است.
بادامچیان موضع آقای دکتر عراقچی درباره برجام را بیان واقعیت حقیقی برجام دانست که نه تنها تحریم ها را برنداشت، بلکه بر آن افزود.
وی سخن رییس جمهور در نفی مذاکرات با آمریکا و اینکه دیگر سرمان کلاه نمی رود را یک انحراف کلیدی دانست که قصد مذاکره کنندگان آمریکایی را کلاه گذاشتن بر سر دیگران می داند.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تأکید کرد: برجام پایان یافته است زیرا آمریکا دیگر به برجام برنمی گردد. اروپا نیز نشان داده توان پیمودن راهی مستقل از آمریکا را در برجام ندارد. بدیهی است که عقود و قراردادها را نمی توان یک طرفه ادامه داد و ایران نیز به کاهش تعهدات خود عمل کرده است. از این رو بهترین راه این است که به کاهش تهدات برجامی باید سرعت داد زیرا یک قرارداد پایان یافته قابل اجرا نیست.
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی درباره فرمان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار