زندانیان واجد شرایط قزوین در اعیاد شعبان ۵ روز مرخصی دریافت می کنند

خبرگزاری تسنیم دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۸
رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: امسال با فرارسیدن اعیاد شعبانیه زندانیان واجد شرایط ۵ روز مرخصی تشویقی دریافت می کنند تا ایام عید را در جوار خانواده خود سپری کنند.

- اخبار استانها -
به گزارش  خبرگزاری تسنیم از قزوین ، حجت الاسلام نورالله قدرتی ظهر امروز در بازدید از زندان مرکزی و حضور در مراسم جشن اعیاد شعبانیه در جمع مددجویان اظهار داشت: 83 نفر از زندانیان محکوم مالی در روزهای پایانی سال گذشته به کمک ستاد دیه آزاد شده و به کانون گرم خانواده های تود بازگشتند که امیدواریم امسال شاهد سرعت بخشی به این روند باشیم.
وی بیان کرد: در راستای کاهش ورودی به زندان و افزایش خروجی ها نیز دستگاه قضا با اداره کل زندان های استان مشارکت خوبی داشته تا شاهد اثرات مثبت آن باشیم.
مرخصی زندانیان کرمانشاهی؛ ارمغان کاروان رضوی برای خانواده های زندانیان
مرخصی زندانیان در ایام نوروز افزایش می یابد
جزئیات قانون مرخصی زندانیان مطابق آیین دادرسی کیفری
رئیس کل دادگستری استان قزوین بیان کرد: به منظور آزادی زندانیان در کمیسیون عفو پرونده های زندانیان واجد شرایط دارای تأییدیه اخلاقی زندان بررسی و مورد رسیدگی قرار می گیرد.
وی تاکید کرد: امسال نیز با فرارسیدن اعیاد شعبانیه، زندانیان واجد شرایط 5 روز مرخصی تشویقی دریافت خواهند کرد تا ایام عید را در جوار خانواده خود سپری کنند.
قدرتی گفت: برطرف کردن هر چه سریع تر مشکلات زندانیان و فراهم شدن شرایط آزادی از زندان خواسته قلبی بنده از خداوند منان بوده تا با بازگشت به خانواده موجبات بسیاری از اتفاقات خوش فراهم آید.
وی افزود: همچنین پرداختن به مسائل تربیتی و اشتغال زندانیان از دیگر مواردی بوده که در نقطه تمرکز ما بوده و به صورت جدی در راستای عملیاتی کردن آن گام برمی داریم.
897 زندانی محکوم مالی در قزوین آزاد شدند
ترابی مدیرکل زندان مرکزی استان قزوین نیز اظهار ...