استاد حوزه علمیه گفت: انکار ولایت اهل بیت(ع) و امیرالمؤمنین(ع) سبب از بین رفتن عمل صالح می شود.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم ، حجت الاسلام والمسلمین ناصر رفیعی ظهر امروز در ویژه برنامه تفسیر سوره انبیاء که در حرم حضرت معصومه(س) برگزار شد، اظهار داشت: پس از رحلت پیامبر اسلام(ص) برخی از اصحاب پیامبر مرتد شدند، اکنون برخی با تاثیرپذیری از فضای مجازی و شبهه افکنی های دشمن اعتقادات خود را کنار می گذارند.
وی افزود: اگر ما نتوانیم به سئوالی پاسخ دهیم مشکل از دین نیست بلکه مشکل از ماست، هر چند این موضوع ارتداد نیست بلکه سستی در دین است که با رفع شبهات مشکل قابل رفع است.
استاد حوزه علمیه بیان کرد: زکات و خمس واجب است، فردی نسبت به پرداخت زکات و خمس خود توجه لازم را نداشته باشد در حقیقت اعمال عبادی خود را تباه کرده است.
قم| حجت الاسلام رفیعی: معامله قرن بدترین صلح تحمیلی برای فلسطین است
حجت الاسلام رفیعی: نسل جوان از رفتن به فضای گناه دوری کنند
حجت الاسلام رفیعی: هم نشینی با نیازمندان سبب بیداری از خواب غفلت است
عضو هیئت علمی جامعه المصطفی با بیان اینکه لقمه حرام از سبب از بین رفتن اعمال صالح است، عنوان کرد: کارمندان باید با پرهیز از کم کاری، رشوه و ربا از لقمه های حرام دوری کنند، یکی دیگر از عواملی که سبب از بین رفتن اجر عمل می شود انکار ولایت اهل بیت(ع) و امیرالمؤمنین(ع)است.
رفیعی با اشاره به قرار گرفتن در آستانه عید سعید فطر گفت: عید فطر یکی از بزرگ ترین عیدهاست که خداوند متعال در این روز نماز و روزه افراد را قبول می کند، افرادی که احسان، خدمت و عبادت کردند در این روز جایزه می گیرند و افرادی که عمر خود را تلف کردند ضرر خواهند کرد، برپایی نماز عید فطر به صورت جماعت واجب نیست و افراد می ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری