آیت الله کعبی: آوردن ناو جنگی به منطقه نمایش مضحک آمریکایی ها است

فارس نیوز پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۵
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، آوردن ناو جنگی به منطقه را نمایش مضحک آمریکایی ها دانست و گفت: آنها به خیال باطل خود در پی ایجاد رعب و وحشت هستند.

به گزارش حوزه تشکل های دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی، آیت الله عباس کعبی در دیدار مسئولان بسیج دانشجویی استان قم با بیان اینکه در بیانیه گام دوم انقلاب به جوانان توجه زیادی شده است اظهار داشت: استحکام بنیه فکری و معنوی جوانان در این بیانیه، زیربنای تحقق آن بوده چرا که جوانان نیروی پیشران و پیش برنده این انقلاب هستند.
عضو مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر مورد اهمیت قرار دادن مباحث معرفتی و بصیرتی از سوی جوانان در ابعاد مختلف گفت: این کار در میان جوانانی که در پی انجام کار تشکیلاتی هستند باید به صورت گسترده تری انجام گیرد.
وی توجه به زیربنای امور را مورد تاکیدقرار داد و افزود: ضعف بنیه اعتقادی یکی از علت های اصلی ریزیش ها در این چهل ساله انقلاب بوده که باید دقت داشته باشیم خود را تنها درگیر مسائل سیاسی و روزمره نکنیم.
کعبی وجود روحیه مکتبی و شهادت طلبی را علت العلل پیروزی های انقلاب اسلامی در چهل ساله اخیر عنوان و اضافه کرد: امروز در عرصه های مختلف جنگ نرم، نیمه سخت و سخت درگیر هستیم اما جنگ نرم مسئله اصلی است چرا که هدف دشمن از این جنگ مورد هجمه قرار دادن ذهن و روح جوانان و سوق دادن آن ها در مسیر انحرافی و برخلاف انقلاب اسلام است.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم آوردن ناو جنگی به منطقه را نمایش مضحک آمریکایی ها عنوان و تصریح کرد: آن ها به خیال باطن خود در پی ایجاد رعب و وحشت هستند و خودشان هم به صراحت گفته اند ایجاد تنش ها و شورش های داخلی سبب تضعیف نظام اسلامی می شود.
کعبی ابراز کرد: قبل از انقلاب اسلامی سلاح جوانان انقلابی در دانشگاه ها در برابر کمونیست ها، کتبی همچون اصول فلسفه و ...