ادامه رجز خوانی روحانی و قالیباف برای بودجه

لوگوی ساعت 24 ساعت 24 . پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۲۲:۵۷
ساعت 24 - رجز خوانی و سخن پراکنی علیه هم از سوی روحانی و قالیباف از انتخابات ریاست جمهوری 1392 شروع شده است و هنوز ادامه دارد. حالا قالیباف در مقام ریاست مجلس شان خود را حتی بالاتر از رییس دولت می داند و به او فرمان می دهد. دور تازه رجز خوانی از اوایل پاییز بر سر بودجه 1400 شروع شده و ادامه دارد.

محمدباقر قالیباف، رییس مجلس شورای اسلامی، در حساب توییتری خود نوشت: «مردم هفت سال نتیجۀ بودجۀ به اصطلاح کارشناسی این دولت را دیده اند که منفعت را دلال ها و رانت خوارها برده اند و گرانی و بیکاری، سهم مردم شده است. چرا عصبانی شده اید از اینکه مجلس می خواهد بودجه را به نفع مردم اصلاح کند و عواید نورچشمی ها را شفاف به بهبود معیشت مردم اختصاص دهد؟ »
محمدباقر قالیباف، رییس مجلس شورای اسلامی، در حساب توییتری خود نوشت: «مردم هفت سال نتیجۀ بودجۀ به اصطلاح کارشناسی این دولت را دیده اند که منفعت را دلال ها و رانت خوارها برده اند و گرانی و بیکاری، سهم مردم شده است .
روحانی چهارشنبه در جلسه هیئت دولت گفته بود: «ماحصل فروش روزانه ۲ میلیون و ۳۰۰هزار بشکه نفت در لایحه دولت، معادل ۱۹۹هزار میلیارد تومان بوده است اما آقایان در مجلس، ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار را به یک میلیون و ۵۰۰هزار بشکه کاهش داده اند و در مقابل درآمد ۱۹۹ هزار میلیارد تومانی را در کمیسیون تلفیق به ۲۳۰ هزار میلیارد تومان، یعنی ۳۱ هزار میلیارد تومان وابستگی بودجه به نفت را افزایش داده اند، عجب چشم بندی کرده اند! هرکسی که ۴ عمل اصلی حساب را بداند متوجه می شود که چه شده است .»

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار