پرونده قتل کارمند زن تامین اجتماعی سیاهکل با دستگیری همسر او به عنوان اولین مظنون قتل وارد مرحله تازه ای شد. این مرد در تحقیقات مقدماتی منکر قتل شده است.
به گزارش خبرنگار جام جم، بعدازظهر اولین روز مهر امسال الهام 28 ساله که کارمند سازمان تامین اجتماعی شهرستان سیاهکل استان گیلان بود، سوار سرویس اداره شد تا به خانه اش در یکی از محله های شهرستان رودسر بازگردد. بعد از طی مسافتی در میدان لنگرود از سرویس پیاده شد تا با سوارشدن به خودروی عبوری به خانه اش بازگردد که ناپدید شد. والدینش چندبار با تلفن همراهش تماس گرفتند که خاموش بود. دلنگران وی شدند و بعد با شوهر او تماس گرفتندکه وی اظهار بی اطلاعی کرد و مدعی بود با هم قرار داشتند اما الهام سر قرار نیامده است.
زمانی که خانواده الهام موفق به یافتن وی نشدند به پلیس آگاهی رودسر رفتند و ناپدیدشدن وی را گزارش دادند. در ادامه پرونده ای دراین باره تشکیل و تحقیقات برای رازگشایی از معمای مرموز ناپدیدشدن وی آغاز شد. در جریان تحقیقات ماموران از شوهر وی نیز تحقیق کردند که او مدعی شد از همسرش خبری ندارد و نمی داند او کجاست و حتی سر قراری که با وی داشته حاضر نشده است. ناپدیدشدن این زن مشکوک به نظر می رسید و ماموران به تحقیق از همکاران وی پرداختند که معلوم شد زن جوان از سال 92 در سازمان تامین اجتماعی سیاهکل مشغول به کاربوده، فردی مهربان و مودب بوده و با همکاران و ارباب رجوع ها رفتار مناسبی داشته و با کسی اختلاف و درگیری هم نداشته است.
 در شاخه دیگری از تحقیقات معلوم شد که الهام با شوهرش از مدتی قبل اختلاف داشته و با شدت گرفتن این دعوا و اختلاف یک هفته بوده که خانه را ترک کرده و با خانواده اش ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار