سیده حمیده زرآبادی عضو کمیسیون صنایع مجلس با بیان اینکه وزارت ارتباطات بدون ارائه سند، انگ تولید "پول های کثیف انتخاباتی" را به شرکت های فعال در حوزه اقتصاد دیجیتال می زند، تصریح کرد: وزارت ارتباطات باید مدرک ارائه دهد که چه کسی برای انتخابات از درآمدهای شرکت های خدمات ارزش افزوده اپراتوری استفاده کرده است.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
سیده حمیده زرآبادی در گفت وگو با خانه ملت در تشریح حواشی چند ماه اخیر پیرامون شرکت های خدمات ارزش افزوده اپراتوری، گفت: شرکت های خدمات ارزش افزوده اپراتوری در حوزه اقتصاد دیجیتال فعال هستند و معمولا نیز جوانان نخبه آن ها را ایجاد و اداره می کنند اما این روزها مسائلی مرتبط با این شرکت ها در رسانه ها و فضای مجازی مطرح می شود که امنیت روانی مردم را نشانه رفته است.
تمام فعالیت شرکت های وس زیر نظر سازمان تنظیم مقررات است
نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه چند نکته درخصوص فعالیت شرکت های خدمات ارزش افزوده اپراتوری وجود دارد، توضیح داد: نکته اول آنکه تمام فعالیت این شرکت ها زیر نظر اپراتورها و مطابق قوانین و مقررات سازمان تنظیم مقررات انجام می شود و حتی سازمان تنظیم مقررات از درآمد این شرکت ها سهمی دارد.
وی ادامه داد: نکته دوم آنکه محتوای تولیدی شرکت های مذکور توسط "سازمان تبلیغات اسلامی" زیر نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بررسی و ممیزی می شود بنابراین اگر محتوای تولیدی آن ها مطابق موازین شرع و قوانین جمهوری اسلامی نباشد اجازه انتشار در شبکه های اپراتوری را پیدا نمی کنند.
زرآبادی اضافه کرد: نکته سوم آنکه بازاریابی شرکت های خدمات ارزش افزوده اپراتوری طبق قوانین رگولاتوری انجام می شود، بدین صورت که شرکت ها طی سه مرحله از کاربران استعلام می گیرند، استعلامی مبنی براینکه آیا مایل به عضویت در سرویس هستند یا خیر؟ و اگر عضویت تایید شود، این عضویت و شارژ به صورت تمرکز توسط اپراتورها با نظارت رگولاتوری انجام می شود.
وزارت ارتباطات تخلفات اپراتورها را به دستگاه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار