خبرگزاری تسنیم آخرین اخبار منطقه کاشان را در قالب یک بسته خبری در اختیار مخاطبان قرار می دهد.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان ، علی رسول زاده با بیان اینکه کاشان و آران و بیدگل دو شهر جدایی ناپذیر است، اظهار داشت: در گذشته تعیین خطوط مرزی میان دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل با مشکلاتی رو به رو بود که سبب نگرانی مردم و مسئولان شد و بر همین اساس نمی خواهیم این مشکلات مجدد به وجود بیاید.
رئیس شورای شهر کاشان با بیان اینکه تعیین خط مرزی نیاز به عزم و اراده جمعی مسئولان و حمایت مردم دارد، افزود: نباید نگاهمان نسبت به حدود منطقه کاشان نگاهی سلیقه ای و موضعی باشد بلکه نیازمند نگاهی وسیع با دید بالا است اما متاسفانه هنوز به آنجایی نرسیدیم که مسئولان این دو شهرستان، نمایندگان و شوراهایش با یکدیگر همفکری و هم یاری کنیم.
وی ضمن انتقاد از عدم تکمیل کنارگذر کاشان و آران و بیدگل با وجود 15 میلیارد هزینه شورای شهر کاشان در ادوار چهارم و پنجم ابراز داشت: لازم است پیرامون موضوع خط مرزی با حضور نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس، مدیر کل اداره ثبت اسناد و املاک استان اصفهان جلسات متعدد برگزار شود.
از گوشه و کنار ایلام| هفت هزار کارگر ایلامی برای دریافت بیمه بیکاری ثبت نام کردند
از گوشه و کنار خراسان رضوی| از برپایی نمایشگاه دستاوردهای مقابله با کرونا تا میزبانی بلوار شاهنامه از آثار هنرمندان
از گوشه و کنار یزد | مسابقات سراسری قرآن و عترت قوه قضاییه برگزار می شود
گرمای زودرس در کاشان رکورد 50 ساله را زد
عباس ارغوانی ضمن اشاره به ورود گرمای زودرس به کاشان اظهار داشت: این گرمای شدید به دلیل توسعه پر ارتفاع جنب حاره ای و شروع زودهنگام الگوی تابستانه در کشور ایجاد شده و پیش بینی ها حاکی از ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری