واکنش رسمی پرسپولیس به بازگشت مهدی ترابی

لوگوی خبرگزاری آنا خبرگزاری آنا . جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۹:۵۱
سخنگوی باشگاه پرسپولیس درباره احتمال بازگشت مهدی ترابی به پرسپولیس تصریح کرد: باید خودمان و رسانه ها حرفه ای تر به این ماجرا نگاه کنیم. در حال حاضر ترابی بازیکن تیم العربی قطر و هرگونه مذاکره مستقیم با او از سوی پرسپولیس یا هر فردی از باشگاه، خلاف مقررات است.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا ، «ابراهیم شکوری»، سخنگوی باشگاه پرسپولیس  درباره آخرین وضعیت تغییرات در هیأت مدیره این باشگاه اظهار  کرد: این موضوع در همان سطحی است که در رسانه ها مطرح می شود و در حیطه اختیار من به عنوان معاون اجرایی باشگاه نیست. طبق چارت سازمانی در پرسپولیس، مدیران کلان باشگاه باید در این زمینه تصمیم گیری کنند. اگر من بخواهم درباره این موضوع صحبت کنم، باید به شکل تخصصی درباره دلیل مشکلات مالی باشگاه های کشورمان صحبت کنم.
او درباره این که آیا منابع لازم برای تأمین بدهی باشگاه پرسپولیس به «ماریو بودیمیر» فراهم شده اند، بیان کرد: متأسفانه تاکنون این اتفاق نیفتاده است. تمام سعی و تلاشمان را به کار گرفته ایم تا از مجاری که می توانیم این پول را تأمین کنیم؛ اما مبلغی که خیلی راحت از آن صحبت می شود، ۵۰۰ هزار یورو است که نوشتن آن روی کاغذ هم تا حدی سخت خواهد بود.
او افزود: در این که قرارداد های بدی در سال های گذشته نه تنها در باشگاه پرسپولیس، بلکه در کل فوتبال ایران بسته شده اند شکی نیست؛ اما اگر بخواهیم منطقی و کارشناسی صحبت کنیم، مقابل هزینه ها درآمد هایی هم وجود دارند. زمانی که نمی توانیم ۸۰ درصد منابع مالی خود را به دست آوریم با مشکلاتی مواجه می شویم.
کارگزار به تعهدات مالی خود عمل کرده است 
شکوری درباره آخرین وضعیت مطالبات «جری بنگستون» از این باشگاه گفت: علاوه بر بدهی به بنگستون، باشگاه ما چندین بدهی بین المللی دارد که در مرحله رسیدگی قرار دارند و ۲ ، ۳ پرونده  هم قطعی شده اند. فضای درآمدزایی باشگاه در اختیار کارگزار قرار گرفته و این شرکت هم تاکنون تقریباً به همه تعهداتش عمل کرده است. این مبالغ هم صرف ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار