محسن هاشمی: اصل ضروری همگرایی همه گروه های سیاسی در برابر دشمن است

مثلث آنلاین چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه اختلاف بین جناح های سیاسی تمام نشدنی است، گفت: با این حال در شرایط کنونی همگرایی و همصدایی همه گروه ها و جناح های سیاسی در برابر دشمن ضروری است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
آخرین هفته رقابت های لیگ برتر امروز به طور همزمان در 8 شهر مختلف برای تعیین تیم قهرمان و یک تیم دیگر سقوط کننده به لیگ یک برگزار خواهد شد. در یکی از حساس ترین دیدار های این فصل سپاهان اصفهان یکی از دو مدعی قهرمانی از ساعت 21:30 در ورزشگاه نقش جهان به مصاف استقلال خوزستان خواهد رفت.
قلعه نویی که پیش از این موفق شده 5 بار تیم هایش را به مقام قهرمانی برساند امیدوار است امروز اتفاقات لیگ هشتم و آن قهرمانی دراماتیک در شهر مشهد همراه با استقلال برایش تکرار شود و در آخرین روز بتواند ورق را به سمت خودش برگرداند. او پیش از این یک بار با همین تیم سپاهان نیز تجربه فتح قله لیگ برتر را داشته است. این مربی 55 ساله در صورت قهرمانی سپاهان به عنوان پر افتخار ترین مربی لیگ برتر دیگر دست نیافتنی تر از قبل خواهد شد.
طلایی پوشان که در صورت شکست رقیبشان پرسپولیس در "جم "می توانند با کسب یک پیروزی احتمالی در مقابل استقلال خوزستان جام طلایی این لیگ را بالای سر ببرند امروز به احتمال زیاد با این ترکیب قدم در این میدان خواهند گذاشت.
قلعه نویی طبق انتظار ستاره بی چون و چرای تیمش در بازی قبلی پیام نیازمند را درون دروازه قرار خواهد داد. زوج خط دفاعی با حضور عزت پورقاز و سیاوش یزدانی تشکیل می شود که بعید است روز سختی را در پیش رو داشته باشند. در دو سمت خط دفاعی احتمال قریب به بقین قلعه نویی از محمد ایران پوریان و سعید آقایی استفاده خواهد کرد که هر دوی این ها نقش مهمی در حملات سپاهان در این فصل داشته اند.
مهدی کیانی که در این فصل در اغلب بازی های این فصل سپاهان نقش محوری ایفا کرده است به عنوان تک هافبک دفاعی به میدان ...