تیتربرتر؛ سریال  شاهرگ از سریال هایی است که سال گذشته ساخته شده و از  7  تیر هر شب پخش می شود یکی از بازیگران این سریال  مهدی سلوکی  است که در نقش  ابراهیم  بازی می کند. بیوگرافی ابراهیم در سریال شاهرگ
بیوگرافی ابراهیم در سریال شاهرگ
مهدی سلوکی 14 خرداد ماه 1361 در اصفهان متولد شد. 
تحصیلات مهدی سلوکی
مهدی سلوکی در هنرستان رشتهٔ گرافیک را برگزید و در همین مقطع بود که جذب کار تلویزیونی شد. او در سال ۱۳۷۹ دیپلم خود را از هنرستان مالک اشتر تهران دریافت کرد.
خانواده مهدی سلوکی
مهدی سلوکی در کنار پدر و برادرش محمد سلوکی
پدر مهدی سلوکی  افسر نیروی هوایی ارتش و اصالتا تهرانی است،زمانی که مهدی به دنیا آمد، سرهنگ سلوکی مامور به خدمت در پایگاه هشتم شکاری نیروی هوایی در اصفهان بود و به همین دلیل شناسنامه اش را در اصفهان گرفتند پس از پایان ماموریت پدر به همراه خانواده به تهران بازگشت و در محله نارمک تهران سکنی گزید. مادر او اصالتا اراکی است، فرزند اول خانواده محمد در سوم اسفندماه سال 1358 به دنیا آمد، او مجری شبکه تهران است. 
 خانواده سلوکی ها اصیل و متعصب و مذهبی اند. پدر و مادر هر دو تحصیلکرده و اهل فرهنگ و هنر بودند. دوران کودکی مهدی سلوکی مثل بقیه پسر بچه ها، به شیطنت گذشت، در مجتمع مسکونی پایگاه هشتم شکاری مهدی اغلب اوقات با همراهی برادرش مشغول بازی های کودکانه بود.
ازدواج مهدی سلوکی
مهدی سلوکی و همسرش
مهدی سلوکی آذر 1393 وقتی 32 ساله بود ازدواج کرده و متاهل می باشد.
شروع فعالیت بازیگری مهدی سلوکی
مهدی سلوکی بازیگری را با بازی در سریال غریبانه آغاز کرد و با اجرای برنامه ...

سرخط اخبار