بهزاد فراهانی: از تلویزیون دلگیرم

برترینها چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۰
بازیگر سریال «دل دار»، گفت: یکی از قدیمی ترین اعضای تلویزیون هستم اما از آن دلگیرم.

ایرنا: نشست خبری عوامل مجموعه تلویزیونی «دل دار» عصر امروز چهارشنبه (۲۲ خرداد) با حضور نوید محمودی تهیه کننده، آزیتا ایرایی نویسنده، محمدحسین رمضانلو دستیار کارگردان، بهزاد فراهانی، سوگل خلیق، شادی مختاری، نیما رئیسی، مهران نائل، حسام محمودی و علیرضا آرا در ساختمان روابط عمومی سازمان صدا و سیما برگزار شد.
در ابتدای این نشست محمودی کارگردان این اثر گفت: شبکه سه به دلایل مختلف همیشه انتخاب اول مردم است امسال اما شبکه دو توانست نظر مخاطبان را به سمت دل دار جذب کند. خوشحالم که مردم دل دار را دیدند و پسندیدند و حتی نقد کردند.
از تلویزیون دلگیرم اما دل دار کار شریفی بود
فراهانی نیز با اشاره بر اینکه یکی از قدیمی ترین اعضای تلویزیون است، اظهار داشت: همانطور که قدیمی ترین عضو هستم همانقدر هم از تلویزیون دلگیر هستم. دل دار را من کار شریفی دیدم و زمانی که وارد تیم دل دار شدم متوجه شدم همگی صاحب دانش در حیطه سریال سازی هستند.
وی ادامه داد: در طول پخش این سریال یک تماس از لرستان داشتم. در این پیام نوشته بود اگر آرش را نبخشی با یک برنو می آیم تهران و می کشمت. این پیام یعنی مخاطب این نقش را خوب پذیرفته است. این تماس ها دستمزدی است که به ما داده می شود.
حذف متن یا سانسور نداشتیم
ایرانی نویسنده این سریال درباره با زمانی که برای نوشتن این سریال گذاشته است، گفت: من تجربه نگارش فیلمنامه مناسبتی نداشتم و می توانم بگوییم این بهترین فیلمنامه ای بود که نوشتم. حدود ۹ ماه برای نوشتن فیلمنامه دل دار وقت گذاشتم و حدود ۹۰ درصد از نتیجه فیلمنامه به دست آمده راضی بودم.
وی ادامه داد: در طول کار از جانب کارگردان حذف متن و سانسور از طرف نداشتیم اما ...

سرخط اخبار