در زمینه موفقیت در اداره اقتصاد آمریکا نیز 41 درصد رای دهندگان به بایدن و 39 درصد به ترامپ رای داده اند.

به گزارش جام نیوز به نقل از العالم، نتیجه تازه ترین نظرسنجی نشان می دهد جو بایدن نسبت به دونالد ترامپ یک پیشتازی 36 درصدی را در بین رای دهندگان لاتین تبار کسب کرده است.
نظرسنجی مشترک ان بی سی نیوز-وال استریت ژورنال-تله موندو حاکی است جو بایدن نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری 2020 میلادی حمایت 62 درصد رای دهندگان لاتین تبار را در اختیار دارد و این رقم برای ترامپ به کمتر از 26 درصد رسیده است.
بر اساس این گزارش 59 درصد رای دهندگان لاتین تبار اعلام کرده اند که بایدن فرد بهتری برای برطرف کردن نگرانی های جامعه لاتین تبار است و این رقم برای ترامپ به کمتر از 18 درصد رسیده است.
در زمینه موفقیت در اداره اقتصاد آمریکا نیز 41 درصد رای دهندگان به بایدن و 39 درصد به ترامپ رای داده اند.
پیشتازی 36 درصدی بایدن نشان می دهد دموکرات ها همچنان از حمایت قاطع لاتین تبارها بهره می برند. این در حالی است که در نظرسنجی سپتامبر 2016 میلادی نیز هیلاری کلینتون 63 درصد حمایت لاتین تبارها را کسب کرد و این رقم برای ترامپ به کمتر از 16 درصد رسیده بود.
لاتین تبارها بزرگترین گروه جمعیتی غیرسفیدپوست واجد شرایط رای دهی در انتخابات آمریکا هستند با 32 میلیون نفر. با این حال، انجمن ملی مقام های منتخب آمریکا اعلام کرده است که پیش بینی می شود کمتر از نیمی از لاتین تبارها یعنی حدود 14.6 میلیون نفر آنها در انتخابات شرکت کنند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار