دبیرکل جنبش حزب الله لبنان در سخنرانی خود به مناسبت نیمه شعبان همه را به پیوستن به پویش «اجتماع القلوب» دعوت کرد و ولادت امام مهدی (عج) را نشانه ورود به مرحله تحقق وعده الهی خواند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان شامگاه سه شنبه (۱۹ فروردین) درباره نیمه شعبان و سالروز شهادت شهید محمد باقر صدر سخنرانی کرد.
سید حسن نصرالله در ابتدای سخنرانی خود ضمن تبریک مناسبات ماه شعبان به ویژه نیمه شعبان به مسلمانان و شیعیان، از پزشکان، پرستاران و کادر بیمارستانی به دلیل جهاد و تلاش شان در مقابله با شیوع ویروس کرونا تقدیر و تشکر کرد.
وی همچنین سالروز شهادت «شهید محمد باقر صدر» به همراه خواهرشان (بنت الهدی صدر) توسط صدام در نهم آوریل را تسلیت گفت و افزود که شهید محمد باقر صدر، فیلسوف اسلامی و اندیشمند و مرجعی دینی بود.
سید حسن نصرالله گفت که شهید محمد باقر صدر هنگامی که انقلاب ایران به پیروزی رسید، فرمود امام خمینی (ره) آنچه انبیاء به دنبال آن بودند و رؤیایش را داشتند، محقق کرد.
دبیرکل حزب الله شهید محمد باقر صدر نمونه اخلاص و تواضع بود و امام خمینی و جمهوری اسلامی و انقلاب را کاملا تأیید می کرد و حامی آن ها بود.
دبیرکل حزب الله لبنان سپس جمله شهید صدر «در امام خمینی ذوب شوید، همان گونه که امام در اسلام ذوب شده است» را نقل کرد و افزود: ذوب در امام، رهبری اش و تسلیم به این دلیل است که امام خمینی پرچمدار اسلام در این عصر است و همه ما باید زیر پرچمش باشیم. شهید صدر در جای دیگری می گوید اگر امام خمینی از من بخواهد در روستایی از روستاهای ایران ساکن شوم و به اسلام خدمت کنم تردید نخواهم کرد؛ امام خمینی آنچه را که دنبال آن بود، عملی کند.
دبیرکل حزب الله لبنان سپس نعمت سلامتی و تندرستی را نعمت بزرگی دانست که بیشتر انسان ها و مؤمنان از آن غافل هستند و همین که این نعمت را از دست می ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار