فارس/ نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به تصویب طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها گفت: اگر اروپایی ها تا ۲ ماه آینده تکالیف خود را در حوزه بانکی و اقتصادی و خرید نفت به ایران انجام ندهند، دولت باید اجرای دوطلبانه پروتکل الحاقی را متوقف کند.

آنچه دیگران می خوانند: قیمت خودروهای ایرانی در بازار امروز (۹۹/۰۹/۱۱) + جدول ارزش روز سهام عدالت (سه شنبه 11 آذر) قیمت سکه، نیم سکه وربع سکه ۱۳۹۹/۰۹/۱۱| آخرین نرخ سکه دربازار خبر خوش درباره واکسن کرونا + تاریخ ورود واکسن ایرانی به بازار جزئیات پرداخت وام ۱۰۰ میلیونی به کارگران و بازنشستگان سهمیه بندی بنزین تغییر می کند؟ +جزئیات جدید
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
عباس مقتدایی خوراسگانی نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی امروز (دوشنبه 10 آذر) در برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران درباره طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها اظهار داشت: روز گذشته در مجلس شورای اسلامی طرحی تصویب شد که براساس آن باید اقداماتی برای صیانت از حقوق ملا ایران انجام شود که ۹ ماده قانونی دارد و بعد از تصویب دو فوریت آن در مجلس، کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی ماموریت پیدا کرد، مفاد آن را بررسی و اصلاحات مورد نظر را انجام دهد.
وی ادامه داد: طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها در قالب ۹ ماده به هیئت رییسه مجلس تقدیم شده است تا در دستور کار صحن قرار بگیرد.
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: اگر کشورهای اروپایی که در زمینه های بانکی و اقتصادی و خرید نفت به ایران متعهد بودند، تا ۲ ماه آینده تکالیف خودشان را انجام ندهند، دولت به خروج از همکاری پروتکل الحاقی موظف است.
وی گفت: در طول سال های گذشته برای حسن نیت و همکاری با آژانس بین المللی انرژی اتمی برخی نظارت ها و بازدیدها را پذیرفته بودیم و ما تکالیفی را انجام دادیم اما آنها به تعهدات خودشان عمل نکردند. 
...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار