معاون فنی و عمرانی شهرداری شیرازگفت: تا پایان امسال آسفالت بالغ بر ۳ میلیون مترمربع از معابر شیراز نوسازی و بهسازی می شود.
به گزارش ایلنا، اسماعیل صالحی با طرح این موضوع که در بعضی معابر، خصوصا مسیرهای فرعی شیراز، زمان تجدید آسفالت به بیش از یک دهه قبل باز می گشت، گفت: شهرداری شیراز با یک برنامه ریزی مناسب، در مسیر بهبود شرایط و بهسازی و نوسازی آسفالت معابر شهری، اقدامی موفق را آغاز کرده است.
وی با اشاره به دشواری های اصلاح و بازسازی و نوسازی آسفالت معابر، گفت: در شهرهایی که مسیر توسعه خدمات شهری را به شکل مداوم طی می کنند و همواره با برنامه های مختلف دستگاه های خدمات رسانی اجرایی، نظیر آب، برق، گاز و مخابرات مواجه اند، اجرای طرح آسفالت معابر بسیار دشوار است.
معاون شهرداری شیراز با یادآوری اینکه شعار اصلی شهرداری و شورای شهر شیراز، انسان محوری در اجرای برنامه ها و پروژه ها و طرح ها است، گفت: وضعیت آسفالت معابر در برخی نقاط، مناسب شان شهروندان شیرازی نبود.
وی این اقدام را گامی در مسیر بهبود شرایط کیفی زندگی برای شهروندان تلقی و اضافه کرد: در بحث آسفالت معابر شهری، همواره موضوع زمان، حجم و گستردگی کار، هزینه های بالا و پیشگیری از بروز اختلال در زندگی روزمره مردم و .... باید مد نظر گرفته شود.
صالحی با اشاره به قدرشناسی شهروندان در خصوص بهسازی و نوسازی آسفالت در شیراز، گفت: ویژگی کار آسفالت معابر در شیراز، دقت، سرعت و کیفیت مناسب کار بوده است.
معاون شهرداری شیراز با یادآوری اینکه بهترین زمان برای آسفالت معابر، نیمه فصل بهار تا پایان تابستان است، گفت: در این فرصت کوتاه، سطحی وسیع را باید با برنامه ریزی دقیق، زیر پوشش آسفالت ...

سرخط اخبار