سفر اولین مقام عالی‌رتبه بایدن به تل آویو با محوریت ایران

لوگوی اکوفارس اکوفارس . یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۸:۵۳
اکوفارس: فرمانده تروریست های سنتکام به عنوان نخستین مقام عالی رتبه دولت جدید آمریکا قصد دارد با سفر به تل آویو درباره ایران و همکاری نظامی بیشتر اعراب و رژیم صهیونیستی رایزنی کند.

به گزارش فارس، منابع خبری صهیونیست از سفر هفته جاری فرمانده تروریست های سنتکام به فلسطین اشغالی با محوریت رایزنی درباره برجام و همکاری رژیم صهیونیستی با برخی کشورهای عرب منطقه خبر دادند.
روزنامه «جروزالم پست» به نقل از شبکه خبری «والا» نوشت که ژنرال «کنث مک کنزی» فرمانده نیروهای سنتکام  روزهای آتی وارد اسرائیل خواهد شد. وی اولین مقام ارشد دولت جدید آمریکا از زمان روی کار آمدن «جو بایدن» رئیس جمهور این کشور محسوب می شود که به اسرائیل سفر می کند.
به نوشته این وبگاه، این سفر در بحبوحه افزایش تنش ها در منطقه صورت می گیرد. تل آویو در این زمینه تحرکاتی را برای رایزنی با مقامات دولت بایدن آغاز کرده و شنبه شب «معیر بن شبات» مشاور امنیتی رژیم اسرائیل با «جیک سولیوان» همتای آمریکایی خود گفت وکرد.
 به گفته منابع آگاه، سفر فرمانده سنتکام برای هموارتر کردن مسیر همکاری آشکار نظامی رژیم اسرائیل و اعراب منطقه به ویژه امارات و بحرین  بعد از عادی سازی روابط در ماه های اخیر است.
این در حالی  است که یک رسانه رژیم صهیونیستی خبر داد که رئیس سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی با سفر به واشنگتن قصد دارد شرط و شروط این رژیم برای بازگشت آمریکا به توافق با ایران را اعلام کند.
«یوسی کوهن» رئیس سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی «موساد» قصد دارد رهسپار واشنگتن شود تا در دیدار با مقامات دولت «جو بایدن» رئیس جمهور جدید آمریکا خواسته های تل آویو درباره هرگونه توافق با ایران را مطرح کند. شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی با انتشار این گزارش، خبر داد که انتظار می رود کوهن ماه آینده به آمریکا سفر کند و اولین مقام ارشد این رژیم خواهد بود که با جو بایدن دیدار می کند.
همچنین ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار