هشدار های پلیسی

طرح ویژه پلیس برای برخورد با موتورسواران متخلف در پایتخت

واحد مرکزی خبر شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۷
رئیس پلیس راهور پایتخت با حضور در مناطق حادثه ساز و بازدید از نحوه اجرای طرح برخورد با متخلفان موتورسوار، گفت: طرح ساماندهی موتورسواران ادامه دارد.

به گزراش خبرگزاری صداوسیما  به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار "محمدرضا مهماندار" گفت: طرح ساماندهی موتورسواران در ۲۲ نقطه تهران در حال اجراست و بخش زیادی از تصادف های پایتخت به دلیل رانندگی نامناسب موتورسواران رخ می دهد. 
رئیس پلیس راهور پایتخت بیان کرد: بخش قابل توجهی از تصادف عابران پیاده نیز به واسطه رانندگی نامناسب و بی دقتی موتور سواران اتفاق می افتد و امیدواریم با اجرایی شدن این طرح، گام مؤثری در جهت کاهش تصادفات برداریم و نظم ترافیکی شهر را بهبود بخشیم.
سرهنگ بخشنده، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت
اعتیادآوری جدید؛ محرک های قدیمی در پوسته اسامی جدید
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت درباره مواد اعتیادآور جدید با نام های جیب و تینا: این ها محرک های قدیمی در پوسته اسامی جدید است.
سرهنگ "محمد بخشنده" افزود: اعتیادآور هایی که به نام جدید در میان جوانان توزیع می شود، عمدتا ترکیبی از مرفین، آمفتامین یا کوکائین است که جوانان نباید فریب نام اعتیادآور های جدید را بخورند، زیرا تنها نام این مواد تغییرکرده و ترکیب آن ها متشکل از همان اعتیادآور های آشناست.
وی گفت: اخیرا شنیده شده است که در برخی محافل دوستانه وشبانه، محرک هایی بانام «جیب» و «تینا» با هدف بیدار ماندن برای ساعات طولانی و تخلیه انرژی بدون وقفه با انجام حرکات موزون مورد توجه است؛ این مواد که صورت تدخینی و با دودکردن استعمال می شود، شکلی از مت آمفتامین (شیشه)، بدون بو ورنگ و مثل یک تکه یخ، سنگ نمکی یا سنگ کوارتز است.
سرهنگ بخشنده افزود: عوارض مصرف آن ها مشابه آمفتامین هاست، اما متاسفانه عمده مصرف کنندگان اعتیاد آور های جدید در سنین پایین هستند و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار