سرلشکر قاسم سلیمانی با خانواده یک شهید مدافع حرم دیدار کرد.

همسر شهید مدافع حرم علی سعد در گفت وگوی تلفنی با خبرنگار تسنیم در دزفول اظهار داشت: فرمانده نیروی قدس سپاه سردار قاسم سلیمانی به منزل ما تشریف آوردند و با صبحت های سردار سلیمانی انرژی خوبی برای ادامه زندگی پیدا کردم و انگار دوباره متولد شدم.
وی با بیان اینکه ایشان ارشاداتی در این دیدار داشتند، گفت: کسانی که در حال حاضر جهاد یا جنگ می روند به ویژه مدافعان حرم کار خیلی بزرگ و ارزشمندی می کنند چرا که نیت و ثمره کارشان شهادت است هدف شان شهادت است؛ مدافعان حرم از بهترین شرایط زندگی در کنار خانواده، فرزندان و همچنین پدر و مادر دل می کنند و مدافع حرم حضرت زینب (س) می شوند.
وی ادامه داد گفت: سردار سلیمانی گفتند بهترین کاری که همسر شهید و فرزندان شهید که می توانند انجام بدهند؛ کاری انجام بدهند که سبب خوشحالی شهید بشود و نیز فرزندان شهید رهرو راه شهید باشند.
همسر شهید مدافع حرم علی سعد با بیان اینکه ایشان فرمودند: به همسر شهید بودن افتخار کنید، گفت: سردار سلیمانی فرمودند: با تمام مشکلات و با وجود تمام درگیری های زندگی به درگاه خداوند شاکر باشید چرا که هر کسی نمی تواند جایگاه شما را داشته باشد، جایگاه همسرشهید و فرزند شهید ویژه است. حتما خداوند شما را یک نگاه دیگر کرده است که این درجه را به شما داده است که شما همسر شهید و فرزندان شما فرزند شهید باشند.
وی ادامه داد: ایشان گفتند شهیدعلی سعد یک ویژگی خاصی نزد پروردگار داشته که مدافع حرم می شود و به درجه شهادت نائل می آید، چرا که خیلی کسانی هستند که زندگی می کنند و بر اثر حادثه تصادف فوت می کنند؛ هرکسی نمی تواند شهید باشد.
همسر شهید بابیان اینکه بازید ایشان بدون هیچ گونه تشریفات ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار