دعوای جنجالی سارا و نیکا و بهتاش را در ادامه مشاهده می کنیم.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
ویدئو دعوای  سارا و نیکا  و بهتاش در پایتخت جنجالی شد.  سارا و نیکا  دوقلوی های پرحاشیه سینما و تلوزیون هستند .  سارا و نیکا   درسال 90 با بازی در سریال پایتخت چهره شدند.  سارا و نیکا  از سال 93 برای زندگی به خارج از کشور رفتند.  سارا و نیکا  در این مدت با عکس های نامتعارف جنجال زیادی در فضای مجازی داشتند .
دعوای سارا و نیکا
فوری: هر نفر ۱۵ لیتر بنزین به جای یارانه از ۱۴۰۰
بهرام افشاری بازیگر سریال «پایتخت» در واکنش به حذف سارا و نیکا از فصل هفتم این سریال نوشت:
«سارا و نیکا فرزند پایتخت هستند... باهاش بزرگ شدند و هیچ وقت ادعایی نداشتن و فقط تلاش کردن در روزهای سخت و طاقت فرسای فیلمبرداری وظیفه شون رو انجام بدن... مثل خود من که طرفدار پایتخت بودم و باهاش رشد کردم. پایتخت مثل خانواده ای است که همیشه پشت همدیگه بودن و هستن. در غم و شادی و سختی و آسونی و بالا و پایین شدن روزگار. پس زیبا نیست جدا شدن از خانواده.
کلیک کنید: یارانه معیشتی این گروه ها حذف می شود+جزئیات مهم
از همه مسئولین محترم که دلیل موفقیت و محبوبیت پایتخت رو نشون دادن تحکم خانواده و همدلی و بخشش میدونن درخواست می کنم فرصت جمع شدن در کنار هم رو به وجود بیارن. باشد در این روزها تلاش کنیم که دوباره لحظه ای هموطنانمون رو شاد کنیم.»
زندگینامه سارا و نیکا فرقانی اصل
سارا و نیکا فرقانی اصل متولد 8 مرداد 1383 در تهران و ساکن سوئد هستند. در حالی که مدتی پیش اخباری در مورد ساخت فصل جدید پایتخت منتشر شد اما این دو خواهر از این سریال کنار گذاشته شدند  . سارا و نیکا مجرد هستند و از سال 93 برای زندگی به خارج از کشور رفتند.نیکا یک ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار