کالدرون: آمار گلزنی ما جالب نیست/ بهانه ای بابت تغییرات نداریم

فارس نیوز جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۳
سرمربی تیم پرسپولیس گفت: برای تیم بزرگ آمار 3 گل در 6 بازی زیاد جالب نیست. البته در دو بازی آخر خیلی خوب بازی کردیم و نسبت به بازی های قبل موقعیت های بیشتری خلق کردیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، گابریل کالدرون سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پیکان گفت: هر بازی برای ما یک فینال است و ما باید حتما این بازی را ببریم. ما با تیمی بازی می کنیم که گل های زیادی زده و خورده است. ما هم باید این بازی را ببریم و به همین خاطر باید گل بزنیم.
وی ادامه داد: باید در این بازی پیروز شویم و گل بزنیم.
کالدرون در ادامه اینکه بدون تماشاگر باید به مصاف حریف بروید، گفت: همه می دانند تماشاگران پرسپولیس جزو طرفداران سه تیم برتر دنیا هستند این تصمیم کمیته انضباطی است و ما محروم هستیم و دلیلش را متوجه نشدم که چرا بی تماشاگر بازی می کنیم زیرا در این شرایط انگار ما با یک بازیکن کمتر مقابل حریف هستیم، تماشاگران برای ما خیلی مهم هستند.
وی در مورد اینکه آمار 3 گل زده در 6 بازی برای پرسپولیس آمار قابل قبولی نیست، گفت: بله، برای تیم بزرگ این آمار زیاد جالب نیست. البته در دو بازی آخر خیلی خوب بازی کردیم و نسبت به بازی های قبل موقعیت های بیشتری خلق کردیم. با توجه به دو بازی آخرمان که انجام دادیم، من خوشبین هستم زیرا 9 ضربه به سمت دروازه زدیم و موقعیت های واضح گل زنی ایجاد کردیم که در گذشته آنها را نداشتیم.
وی در خصوص وضعیت ملی پوشان پرسپولیس و اینکه مهدی ترابی که مصدوم شده به بازی با پیکان می رسند یا نه، خاطرنشان کرد: ما مشکل دیگری به نام محرومیت شجاع خلیل زاده و فرشاد احمدزاده داریم که دلیل آن را متوجه نمی شوم. درباره تیم ملی هم بیشتر نگران کسانی هستم که بازی نکردند چرا که آنها دو هفته با ما نبودند و این مسئله باعث می شود تا ریتم آنها به هم بخورد. نورالهی در یک بازی کامل و در یک ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار