معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از تعطیلی بخش شماره 3 بحران کرونا در بیمارستان علی بن ابی طالب(ع) به دلیل کاهش حجم میزان موارد بستری در بیمارستان خبر داد.

قاسم میری علی آباد امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در زاهدان ضمن قدردانی از تلاش کادر درمان استان که در طی 5 ماه اخیر و از شروع بحران کرونا تا کنون فداکاری های فراوانی داشته اند اظهار کرد: کار پیشگیری ودرمان ادامه دارد و کاهش بیشتر میزان موارد کرونا در استان بستگی به میزان رعایت دستور العمل های بهداشتی توسط مردم عزیز دارد.
معاون درمان داننشگاه علوم پزشکی زاهدان ادامه داد: بخش های بحران بیمارستان علی بن ابی طالب (ع) زاهدان دارای 66 تخت بستری بیماران کرونا ست که به دلیل کاهش بار مراجعین و کاهش حجم موارد بستری یکی از بخش های بحران موقتا تعطیل شده است.
وی افزود: در حال حاضر 27 بیمار بستری در بخش های بحران بیمارستان علی بن ابی طالب زاهدان بستری هستند.
میری علی آباد گفت: اگرچه روز عید قربان تمام شده است امّا به دلیل افزایش رفت و آمدها و نشست های خانوادگی و تفریحی در روزهای بعد از عید قربان، بیم آن می رود که موج دوم بیماری نیز در روزهای آتی شروع شود.
وی با بیان اینکه در آستانه عید سعید غدیر خم قرار داریم گفت: امیدواریم همه مردم عزیز در خواست کارکنان بهداشت و درمان برای رعایت اصول پیشگیری را جدّی بگیرند تا قبل از فصل پائیز شاهد وقوع موج دوم ابتلاء نباشیم.

سرخط اخبار