مددسرای منطقه21 به نشانی شهرک استقلال، خیابان دکتر عبیدی، انتهای خیابان عرفانی؛ آمادگی کامل 24ساعته برای پذیرش افراد بی خانمان را با توجه به سرمای شدید و اعلام بارش برف طی امروز تا آخر هفته دارد. 
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه21، نیروهای گشت زنی معاونت های خدمات شهری و اجتماعی-فرهنگی این منطقه به صورت مستمر در سطح نواحی سه گانه به ویژه نقاط بی دفاع شهری مشغول به فعالیت هستند تا درصورت مشاهده افراد بی خانمان و بی سرپناه، آنها را به مددسرا راهنمایی و هدایت کرده تا از گزند سرمای زمستان در امان باشند. 
مدیریت شهری منطقه21 از شهروندان محترم تقاضا دارد که در صورت مشاهده افراد بی خانمان در سطح شهر، مراتب را به سامانه۱۳۷ اطلاع دهند تا در اسرع وقت این افراد آسیب پذیر به سرپناهی امن و گرم منتقل شوند. 
همچنین، با توجه به اینکه برای پایان هفته بارش شدید برف پیش بینی شده، مدیریت شهری منطقه21 عنوان کرده تا در صورت مشاهده کودکان کار در سطح معابر این منطقه، آنها را به مرکز پرتوی منطقه21 به نشانی بلوار یاس تهرانسر، نفت جنوبی، کوچه49، بوستان سپید هدایت نمایید تا با لباس، نوشیدنی و غذای گرم از آنها پذیرایی به عمل آید.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار