رئیس جهاد دانشگاهی قزوین گفت: آزمون استخدامی شرکت کار و تأمین سازمان تأمین اجتماعی به منظور تأمین نیروی انسانی موردنیاز در مجموعه های مدیریت درمان و تأمین اجتماعی و اداره های کل بیمه ای قزوین به صورت قرارداد موقت، همزمان با سراسر کشور در قزوین برگزار می شود.

فرشاد پیله چی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ با اشاره به آزمون استخدامی شرکت کار و تأمین سازمان تأمین اجتماعی، اظهار کرد: این شرکت به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز در مجموعه های مدیریت درمان، تأمین اجتماعی و ادارات کل بیمه ای در سراسر کشور به شکل قرارداد موقت شرکتی اقدام به جذب نیرو می کند.
وی افزود: ثبت نام در آزمون استخدامی شرکت کار و تأمین از سوم مهرماه آغاز شده و متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت www.hrtc.ir تا دوازدهم مهرماه سال جاری در این آزمون ثبت نام کنند، کارت ورود به جلسه ۲۹ مهر از طریق سایت مرکز آزمون قابل دریافت بوده و آزمون روز جمعه دوم آبان ماه برگزار می شود.
رئیس جهاد دانشگاهی قزوین تصریح کرد: از طریق این آزمون ۴۰ نفر در تأمین اجتماعی استان قزوین در رشته های خدمات اداری، کمک پرستار (بهدار)، منشی، نگهبان، راننده آمبولانس جذب می شوند، متقاضیان در این رشته ها باید مدرک دیپلم ریاضی، علوم تجربی یا علوم انسانی داشته باشند.
وی تأکید کرد: با توجه به این که داشتن مدرک بهیاری برای شرکت کنندگان امتیاز محسوب می شود بنابراین این آزمون برای افرادی که دوره های کمک پرستاری جهاد دانشگاهی قزوین را پشت سر گذاشته اند فرصت مناسبی است.
پیله چی بیان کرد: ملاک تعیین حوزه امتحانی داوطلبان، نزدیک ترین حوزه برگزاری آزمون به شهرستان اعلام شده داوطلب در فرم ثبت نام برای روز آزمون است که در فرم ثبت نام درج خواهند کرد. ساعت آغاز و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج می شود و به هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان می رسد.
رئیس جهاد دانشگاهی قزوین عنوان کرد: با توجه به اینکه برگزاری این آزمون بر عهده جهاد ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار