والورده: اولین منتقد خودمان هستیم/ اگر یک گل به اسلاویا می زدیم الان همه آرام تر بودند!

خبرگزاری تسنیم جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۴
ارنستو والورده نسبت به مخاطرات سلتاویگو به تیمش هشدار داد.

- اخبار ورزشی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، ارنستو والورده در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل سلتاویگو در رقابت های لالیگا نسبت به خطرات رقیب به بازیکنانش هشدار داد.
 سرمربی تیم فوتبال بارسلونا در این باره گفت: مشخصا سلتاویگو در وضعیت وخیمی قرار دارد چون در قعر جدول رده بندی جای گرفته که البته غیرمنتظره است. آن ها در این چند بازی اخیر نتایج خوبی نگرفتند. مقابل بتیس خوب بازی کردند اما در دقیقه پایانی گل خوردند. به نظرم مقابل ختافه کمی مضطرب و دستپاچه بودند. سلتا روی کاغذ تیم خوبی دارد و با مهاجمان فوق العاده اش، این آمار گل های زده پایین، جای تعجب دارد و عادی نیست.به نظر من سلتا از این وضعیت خارج خواهد شد. آنها فقط نیاز به بازیافتن اعتماد به نفسشان دارند تا استعدادشان را ثابت کنند. از نظر من سلتا تیم فوق العاده ای است.
او در ادامه افزود: بارسلونا به یک برد نیاز دارد. بازی با لوانته را در 6 دقیقه از دست دادیم. حالا نیاز به پیروزی و کسب 3 امتیاز داریم چون می دانیم باختن در این باشگاه چه معنایی دارد. با وجود اینکه می دانیم بازی سختی داریم، خواهان هر 3 امتیاز هستیم. با 2 جلسه تمرین برای بازی با اسلاویا آماده شدیم چون فرصت دیگری نداشتیم. برای هر 2 بازی 2 جلسه تمرینی داریم که در حالت عادی در طول فصل همیشه همین طور است. هفته 7 روز و 2 روز متعلق به بازی هاست. به نظر من که برنامه تمرینی مشکلی ندارد فعلا زمان انتقاد است و باید آن را تحمل کرد. حرف زیادی برای گفتن در این باره ندارم. اگر یک گل به اسلاویا پراگ می زدیم، همه آرام تر بودند. باید با این شرایط کنار بیایید. یک هفته پیش همه چیز عالی بود چون ما 6 برد متوالی داشتیم. ببینیم ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار