سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان با اشاره به افزایش شیوع بیماری و قرمز شدن برخی شهرها گفت: با این وضعیت که داریم پیش می رویم و با توجه به رفت و آمدهای بین شهرها، یقینا همه شهرهای خوزستان درگیر خواهند شد. رضا نجاتی اظهار کرد: اتفاق تلخی در استان خوزستان در حال رخ دادن است؛ پس از چند هفته آرامش، به دلیل بی مبالاتی و عدم رعایت شیوه نامه ها توسط برخی از مردم، تعدادی از شهرهای خوزستان در وضعیت قرمز قرار گرفته اند.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان با اشاره به افزایش شیوع بیماری و قرمز شدن برخی شهرها گفت: با این وضعیت که داریم پیش می رویم و با توجه به رفت و آمدهای بین شهرها، یقینا همه شهرهای خوزستان درگیر خواهند شد.
رضا نجاتی اظهار کرد: اتفاق تلخی در استان خوزستان در حال رخ دادن است؛ پس از چند هفته آرامش، به دلیل بی مبالاتی و عدم رعایت شیوه نامه ها توسط برخی از مردم، تعدادی از شهرهای خوزستان در وضعیت قرمز قرار گرفته اند.
وی افزود: با این وضعیت که داریم پیش می رویم و با توجه به رفت و آمدهای بین شهرها، یقینا همه شهرهای خوزستان درگیر خواهند شد.
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان گفت: بارها گفتیم حتی اگر یک مورد بیماری داشته باشیم، باید موضوع را جدی بگیریم و ترس داشته باشیم. از مردم خواهش می کنیم همکاری روزهای نخست را داشته باشند و دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنند.
نجاتی تصریح کرد: یقینا اگر شرایط به گونه ای دیگر رقم بخورد، مجبور به اعمال محدودیت ها و ممنوعیت ها در برخی از بخش های شهرها هستیم.
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان با اشاره به حرکت برخی افراد به سمت مرزها در آستانه اربعین، افزود: با توجه به شرایط شیوع کرونا، عراق اجازه ورود زائران در اربعین را نخواهد داد بنابراین امسال دو مرز شلمچه و چذابه پذیرای هیچ زائری به سمت کربلای معلا نیستند و هیچ موکبی نیز در این دو مرز برپا نخواهد شد.
وی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می کرد، گفت: برنامه اربعین امسال متفاوت برگزار می شود و هیچ اعزامی به عراق نداریم زیرا یقینا عراق جلوگیری خواهد کرد.
منبع: ایسنا
لینک کوتاه کپی لینک

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار