رئیس مرکز بین المللی توسعه صلح، فرهنگ و عقلانیت گفت: دومین کنفرانس بین المللی صلح پژوهی دارای ۳۰ محور است و در تاریخ دهم اسفندماه امسال در سه پنل به زبان های فارسی، عربی و انگلیسی درکیش برگزار می شود.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم ،عابدین سیاحت اسفندیاری عصر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: دومین کنفرانس بین المللی صلح پژوهی دارای 30 محور است و در تاریخ دهم اسفندماه امسال در سه پنل به زبان های فارسی، عربی و انگلیسی برگزار می شود.
وی افزود:زمان ارسال چکیده مقالات به دومین دوره کنفرانس صلح پژوهی تا 25 آبان ماه و زمان ارسال مقالات تا 30 دی ماه و زمان ثبت نام در کنفرانس تا 30 بهمن است و امکان ارسال از طریق سایت مرکز صلح پژوهی وجود دارد.
رئیس مرکز بین المللی توسعه صلح، فرهنگ و عقلانیت با اشاره به اینکه کنفرانس استانداردهای بین المللی را دریافت می کند، تصریح کرد: همه افرادی که در این کنفرانس حضور می یابند صاحب نظر هستند زیرا رویدادی کاملا علمی و تخصصی است.
وی با بیان اینکه اکثر فعالیت های مرکز بین المللی توسعه صلح، فرهنگ و عقلانیت به صورت بین المللی انجام می پذیرد، افزود: همه فعالیت های این مرکز ذیل سه واژه صلح، فرهنگ و عقلانیت رقم می خورد.
دومین کنفرانس بین المللی مدیریت دانشی در دانشگاه خاتم برگزار شد
دبیرخانه دائمی کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین در 4 عرصه فعال شد
همایش ملی مقاومت اسلامی از نگاه قرآن در قم برگزار می شود
رئیس مرکز بین المللی توسعه صلح، فرهنگ و عقلانیت بیان کرد:تاکنون 15 کتاب توسط این مرکز به زبان های فارسی و آذری منتشر شده است، دوره های آموزش زبان به ویژه آموزش زبان فارسی در جزیره کیش توسط این مرکز در حال برگزاری است و حتی کتاب هایی ارائه شده در این دوره آموزشی با متد جدیدی آماده شده است.
سیاحت اسفندیاری تصریح کرد:اولین کنفرانس بین المللی توسعه صلح، فرهنگ و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار