ما جلو بودیم و گفتم فرصت هایی هم برای اضافه کردن فاصله مان داشتیم اما به هر حال بازی و نتیجه اینگونه رقم خورد که بازی دو-دو مساوی تمام شود.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد شرایط این تیم توضیح داد.
به گزارش ایلنا، کریم باقری، مربی تیم فوتبال پرسپولیس عقیده دارد دربی تمام شده و این تیم باید به فکر بازی های آینده باشد. گفتگوی او را می خوانید:
موقعیت های زیادی در دربی داشتید، با این وجود فکر می کردید در آخرین ثانیه ها بازی برده را با مساوی عوض کنید و باز هم یک تساوی دیگر کسب کنید؟
ناراحتی و حسرت دیگر فایده ندارد چون دربی تمام شده است. ما در دربی فرصت های زیادی برای گلزنی داشتیم که از آنها به نحو احسن استفاده نکردیم. فوتبال هم اینگونه است که جریان بازی تا سوت داور ادامه دارد. ما جلو بودیم و گفتم فرصت هایی هم برای اضافه کردن فاصله مان داشتیم اما به هر حال بازی و نتیجه اینگونه رقم خورد که بازی دو-دو مساوی تمام شود.
آقا کریم، مهدی عبدی اما بر خلاف بعضی انتقادها در دربی نمایش خوبی داشت و یک گل باارزش هم به ثمر رساند. در این رابطه چه نظری دارید؟
بله مهدی مهاجم خوبی است و از زمانی که اضافه شده خوب بوده و برای ما هم مثمرثمر نشان داده اما مهدی باید بار مسئولیت پذیری اش را بالاتر ببرد و از توانش بهتر استفاده کند. توانایی بدنی اش را بالاتر ببرد و به قولی در موفقیتش و کارش به شکل خوب تداوم بیشتری داشته باشد. مهدی گل های حساسی برای پرسپولیس زده و باید تلاشش را بیشتر کند تا به موفقیت های بیشتری برسد.
حرف های شما واقعاً فنی است اما به نظر می رسد جای یک مکمل خوب در کنار عبدی خالی است و مثلاً اگر عیسی بود بازدهی عبدی هم خیلی بیشتر می شد.
بله قطعاً عیسی مهاجمی است که بودنش خیلی می توانست به ما کمک کند اما فعلاً که عیسی را نداریم بنابراین باید به این فکر کنیم که از ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار