آخرین وضعیت مصدومان حادثه مدرسه کانکسی در دزفول/ سوختگی ۳ دانش‌آموز و ۳ معلم

لوگوی عصر ایران عصر ایران . یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۳:۷

رئیس بیمارستان سوانح و سوختگی آیت الله طالقانی اهواز با بیان اینکه در حادثه مدرسه کانکسی سردشت دزفول شش نفر دچار سوختگی شدند، گفت: از این تعداد سه نفر معلم و سه نفر دانش آموز هستند که یکی از دانش آموزان دچار سوختگی ۸۵ درصدی و دیگری ۵۷ درصدی است و یک معلم نیز دچار سوختگی ۳۷ درصدی است.
دکتر پیمان نجاتی در گفت وگو با ایسنا، در خصوص وضعیت عمومی مصدومان حادثه مدرسه کانکسی سردشت دزفول، بااشاره به اینکه در این حادثه شش نفر دچار سوختگی شدند که از این تعداد سه نفر معلم و سه نفر دانش آموز هستند، اظهار کرد: در روزهای اول یکی از معلمان با رضایت شخصی به یکی از بیمارستان های اصفهان اعزام شد و در حال حاضر پنج نفر در بیمارستان طالقانی اهواز بستری هستند.
وی با بیان اینکه در حال حاضر سه دانش آموز و دو معلم در بیمارستان طالقانی اهواز بستری هستند، افزود: از این تعداد دو دانش آموز و یک معلم در بخش مراقبت های ویژه هستند و یک معلم و یک دانش آموز دیگر نیز در بخش سوختگی مردان هستند و حال عمومی خوبی دارند.
رئیس بیمارستان سوانح و سوختگی آیت الله طالقانی اهواز در خصوص وضعیت مصدومان بستری در بخش ویژه، گفت: یکی از دانش آموزان دچار سوختگی ۸۵ درصد و دیگری ۵۷ درصد است و یک معلم نیز دچار سوختگی ۳۷ درصدی است.
نجاتی در پایان گفت: اما با توجه به اینکه با گذشتن زمان وضعیت بیمار مشخص می شود، بنابراین مشخص نیست وضعیت بیمار در آینده چگونه خواهد بود.
وی در خصوص علت دقیق حادثه گفت: در خصوص حادثه اطلاعی نداریم و تنها پذیرش بیماران مرتبط با ما است.
به گزارش ایسنا، هفته گذشته یک مدرسه کانکسی در منطقه چشمه شیرین بخش سردشت دزفول دچار سوختگی شد. دلایل آتش سوزی ...

سرخط اخبار