استاندار اردبیل خبر داد:

پروانه بهره برداری منطقه ویژه اقتصادی نمین صادر شد

لوگوی وزارت کشور وزارت کشور . دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹ - ساعت ۱۱:۸
استاندار اردبیل از صدور پروانه بهره برداری فاز اول منطقه ویژه اقتصادی نمین از سوی مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری ، صنعتی و ویژه اقتصادی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، اکبر بهنام جو بعد از جلسه با مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی که با حضور  عظیم زاده مشاور عالی استاندار، عباسپور و آهنگری از مدیران مناطق تجاری آزاد، احمدی مدیر عامل شرکت بازرگانی شاهد برگزار شد، اظهار کرد: این پروانه بهره برداری اولین پروانه در سالجاری است که توسط مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری ، صنعتی و ویژه اقتصادی صادر می شود.
وی با بیان اینکه با صدور این پروانه منطقه ویژه اقتصادی نمین از جایگاه ویژه ای برخوردار می شود، افزود: با امضای پروانه فاز اول این منطقه ویژه اقتصادی ، سرمایه گذاران بومی و غیر بومی با خرید زمین مورد نیاز از مزایای منطقه ویژه اقتصادی بهره مند می شوند.
استاندار اردبیل تصریح کرد: زیرساخت های اساسی فاز اول این منطقه آماده شده و سرمایه گذاران جهت سرمایه گذاری در این قسمت هیچ مشکلی ندارند و بروکراسی اداری در استان نیز به حداقل ممکن خود رسیده است.
وی با اشاره به اینکه کارهای اساسی جاده دسترسی، برق رسانی و گازرسانی در این منطقه انجام شده است افزود: این زیرساخت های اساسی و مورد نیاز منطقه ویژه اقتصادی نمین در طول ۳ سال گذشته با پیگیری های مجدانه انجام شده و این اقدامات باعث شد که دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری ، صنعتی و ویژه اقتصادی کشور پروانه فاز اول را امضا کند.
اکبر بهنام جو ادامه داد: سیستم مخابراتی، زیرساخت های اولیه خیابان کشی، احداث ساختمان اداری و اتمام برخی از ساختمان های تجاری و صنعتی و آغاز عملیاتی چند مورد ساختمان صنعتی و تولیدی در  منطقه ویژه اقتصادی نمین، اهمیت این مجموعه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار
پنبه زن
پنبه زن
لوگوی شبکه خبر شبکه خبر .