اگر نگران روزی هستید که خدایی ناکرده به کرونا مبتلا شوید، حتما تجربیات یک بیمار مبتلا به کرونا را بخوانید.

به گزارش جهان نیوز ، سوال افراد زیادی شاید این باشد که «اگر روزی به کرونا مبتلا شدیم چه کارهایی باید انجام دهیم و چه کارهایی نباید انجام دهیم»؛ سیاوش عقدایی مجری برنامه کاوشگر رادیو جوان و مجری مسابقه سبقت که از شبکه اول سیما پخش می شود یکی از این ۲۴ هزار و ۸۱۱ نفر است؛ او در یادداشتی از تجربیات خود پس از ابتلا به کرونا نوشته که آن را در ادامه می خوانید.
حالا که اطمینان دارم به کرونا مبتلا هستم، تصمیم گرفتم بنشینم، و شرحی از تجربیاتم در چند روز گذشته، و در مواجهه با این بیماری عجیب بنویسم. من پزشک نیستم و آنچه در این نوشتار می خوانید صرفا تجربیات یک بیمار است.
 اطلاعات فردی
سی و چهار سالم است، شغلم ایجاب می کند حتی در زمان بحران بیرون از خانه وقت سپری کنم. بخشی از این زمان در فضای در بسته ی استودیویی می گذرد و بخشی دیگر در محیطی، مثل محیط دیگر ادارات. زمینه ی بیماری تنفسی ندارم. به سرطان مبتلا نیستم و از داروی خاصی استفاده نمی کنم. از ضعف قوای ایمنی رنج نمی برم و اوضاع جسمانی متوسطی دارم. ورزشکار نیستم و رژیم غذایی خاصی را رعایت نمی کنم.
با نشانه ها در این بخش، تغییرات محسوسی را که در روز های گذشته، در احوال عمومی خودم احساس کردم ثبت خواهم کرد، یادآوری می کنم، من پزشک نیستم و ممکن است میان برخی از این نشانه ها و تجربیات، با ابتلا به کرونا ارتباطی وجود نداشته باشد. همینطور باید اضافه کنم، نشانه ها من محدود به مواردی است که در ادامه خواهد آمد. مشکلات تنفسی، اختلال چشایی، عطسه و حتی سرفه، که بیشتر ما اعتقاد داریم در دسته ی نشانه های اصلی بیماری هستند، هیچ کدام سراغ من نیامدند.
 اختلال خواب
پیش از هر چیزی برای ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار