مسؤولان کرونا را دست کم گرفتند یا مردم؟، بغض و گلایه پرستار مبتلا به کرونا، تأکید پزشکان و پرستاران: همچنان در خانه بمانید، آخرین تصمیمات ستاد مبارزه با کرونای اصفهان و ورودی همه شهرهای اصفهان برای ورود افراد غیربومی مسدود می شود؛ از پربازدیدترین اخبار اصفهان در روز گذشته بود.

پربیننده ترین اخبار خبرگزاری فارس استان اصفهان در روز گذشته (پنج شنبه ۷ فروردین ماه) را اینجا مشاهده می کنید:
فیلم| بغض و گلایه پرستار مبتلا به کرونا/ به خانواده پرستاران و خودتان رحم کنید
مدیر پرستاری بیمارستان بهشتی کاشان که در حال مبارزه با کروناست، به مردم توصیه کرد در خانه های خود بمانند و گفت: به خانواده های ما، خودتان و خانواده های تان رحم کنید؛ کرونا پیر و جوان نمی شناسد.
فیلم| تأکید پزشکان و پرستاران: همچنان در خانه بمانید
کادردرمان بیمارستان امام خمینی(ره) فلاورجان با اشاره به وضعیت شیوع و تأثیر بیماری کرونا، از مردم درخواست دارند تا ایام عید با ماندن در خانه آن ها را یاری کرده و توصیه ها را جدی بگیرند.
آخرین تصمیمات ستاد مبارزه با کرونای اصفهان/ از تعطیلی مدارس تا محدودیت تردد شهری
سخنگوی ستاد پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا استان اصفهان مصوبات جدید این ستاد را اعلام کرد.
استاندار اصفهان: ورودی همه شهرهای اصفهان برای ورود افراد غیربومی مسدود می شود
استاندار اصفهان با بیان این که از ساعت صفر فردا، ۸ فروردین ماه همه ورودی های شهرهای استان برای ورود افراد غیر بومی مسدود می شود، تاکید کرد: خروج مسافران غیربومی از استان هرچه سریع تر انجام شود.
اصفهان در وضعیت قرمز/ مسؤولان کرونا را دست کم گرفتند یا مردم؟
این که اصفهانی که مرکز شیوع بیماری کرونا نبوده اما امروز به عنوان یکی از سه استان با شیوع گسترده ویروس شناخته می شود جای بررسی و تأمل دارد به نظر می رسد یا مسؤولان در اطلاع رسانی و هشدار به مردم درست عمل نکرده اند و یا مردم این بیماری را دست کم گرفته اند.
برای مطالعه خبر روی هر عنوان کلیک کنید.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار