سعید حسینپور ، هافبک جوان پرسپولیس به خبرورزشی گفت: قبل از کرونا از اسپانیا دو پیشنهاد داشتم. حتی فیلم بازیهایم را دیدند و همه چیز برای رفتنم به فوتبال اروپا داشت خوب پیش میرفت که کرونا باعث شد این انتقال فعلاً منتفی شود.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
سعید حسینپور ، هافبک جوانپرسپولیسبا وجود اینکه کمتر به بازی گرفته میشود ولی هر موقع در ترکیب پرسپولیس قرار گرفت، عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داد تا مشخص شود آینده درخشانی در انتظار این بازیکن است. فرصتی دست داد تا دقایقی با سعید همکلام شویم و در مورد شرایط این روزهای خودش و پرسپولیس صحبت کنیم.
شرایط خودت و تیم چطور است؟
سعید حسینپور گفت:
خیلی خوب. چند روزی است که تمرینات را برای فصل جدید آغاز کردیم. با اضافه شدن ملیپوشان تیم شکل بهتری به خود گرفت و تمرینات منظمتر شد. آمادهایم تا یک فصل خوب را آغاز کنیم. خودم هم شرایط ایدهآلی دارم و آمادهام هر وقت کادر فنی صلاح دانست، به تیمم کمک کنم.
بعد از رسیدن به فینال حواشی پرسپولیس خیلی زیاد شد و در این بین دو بازیکن تأثیرگذار هم جدا شدند.
سعید حسینپور گفت:
ببینید من نباید در مورد حواشی باشگاه و مسائل مدیریتی حرف بزنم. درخصوص جدایی شجاع و محمد هم به هر حال تصمیمی بود که خودشان گرفتند و این موضوع کاملاً شخصی بود. تنها چیزی که میتوانم بگویم، این است که فینال آسیا آنقدر برای ما اهمیت دارد و به حدی برای این بازی انگیزه داریم که هیچ حاشیهای نمیتواند در کار ما خلل ایجاد کند.
یعنی حواشی اخیر تأثیر منفی روی تیم نگذاشت؟
سعید حسینپور گفت:
نه، من که چیزی حس نکردم. خدا را شکر همه بچهها با انرژی و انگیزه زیاد تمرین میکنند تا برای ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار