آذری: به فتحی یک درس مدیریتی داده شد که در آینده به دردش می خورد/ او فهمید ما گسترش فولاد نیستیم

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۳
آذری: به فتحی یک درس مدیریتی داده شد که در آینده به دردش می خورد/ او فهمید ما گسترش فولاد نیستیم
مدیرعامل باشگاه ذوب آهن بار دیگر علیه همتای استقلالی خود موضعگیری کرد.

- اخبار ورزشی -
سعید آذری, در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم , درباره حواشی پاس نشدن چک انتقال مرتضی تبریزی, گفت: از ابتدا گفتیم که باید پول رضایتنامه تبریزی پرداخت شود و آخر هم پرداخت شد و دیگر موضوع تمام شده است.
وی درباره اینکه گفته شده باشگاه ذوب آهن قرار بوده به خاطر عدم پاس شدن چک استقلال، حکم جلب امیرحسین فتحی را بگیرد, توضیح داد: من نگفتم که حکم جلب فتحی را گرفته ام. من گفتم اگر تعهدات شان را انجام ندهند، کار به آنجا هم خواهد رسید. الان هم دیگر ما پول مان را گرفتیم و نیازی به صحبت کردن در این باره نیست.
مدیرعامل باشگاه ذوب آهن درباره اینکه هواداران استقلال دیروز در ورزشگاه آزادی علیه او شعار داده اند, اظهار داشت: بهتر بود باشگاه استقلال به جای اینکه هوادارانش را رو به روی من بگذارد، چکش را در موعد مقرر پاس می کرد. مردم باهوش هستند و خیلی چیزها را متوجه می شوند. بالاخره مدیری که تیمش در دو بازی آسیایی فقط یک امتیاز گرفته باید روی سکوها کاری کند تا هوادارانش علیه یکی دیگر شعار بدهند! بالاخره مدیران استقلال با این کارها یک بار یا دو بار می توانند توپ را به زمین دیگری بیندازند اما دیگر این کار ها رنگ باخته و جواب نمی دهد. باید بگویم هواداران استقلال از یک لحاظ با این شعارها به مدیرعامل شان لطف کردند و آن این بود که او را از یک بحث قانونی نجات دادند و باید از این بابت از آنها تشکر کند!
آذری افزود: من مدیرعامل ذوب آهن هستم و همه تلاشم را برای گرفتن حق باشگاهم انجام دادم و می دهم. من فردی حرفه ای هستم و مسائلی که در استادیوم پیش آمده، نمی تواند برای مهم باشد. 6 ماه پیش زمانی که می خواستیم تبریزی را به استقلال ...

[ مشاهده متن کامل آذری: به فتحی یک درس مدیریتی داده شد که در آینده به دردش می خورد/ او فهمید ما گسترش فولاد نیستیم خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم