برخی نمایندگان مجلس قرار است طرحی دوفوریتی در حوزه مسکن شبیه به مسکن مهر موسوم به «مسکن انقلاب» را مطرح کنند. گفته می شود راهبر اصلی این نمایندگان، علی نیکزاد، نایب رئیس دوم مجلس و وزیر مسکن دولت محمود احمدی نژاد است که طرح مسکن مهر نیز در زمان او پایه ریزی شد. به گفته نمایندگان، وسعت این طرح دو برابر مسکن مهر است و قرار است در آن، طی ۶ سال، ۶ میلیون خانه ساخته و به مردم فروخته یا اجاره داده شود. نمایندگان می گویند در این طرح، می خواهند زمین های دولتی را به انبوه سازان واگذار کنند تا به زعم آن ها قیمت زمین حذف شود. همچنین برای هر خانه ۷۵ متری ۲۵۰ میلیون تومان پول ساخت پیش بینی شده که باید ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان آن از طریق تسهیلات تأمین می شود.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
برخی نمایندگان مجلس قرار است طرحی دوفوریتی در حوزه مسکن شبیه به مسکن مهر موسوم به «مسکن انقلاب» را مطرح کنند.گفته می شود راهبر اصلی این نمایندگان، علی نیکزاد، نایب رئیس دوم مجلس و وزیر مسکن دولت محمود احمدی نژاد است که طرح مسکن مهر نیز در زمان او پایه ریزی شد.به گفته نمایندگان، وسعت این طرح دو برابر مسکن مهر است و قرار است در آن، طی 6 سال، 6 میلیون خانه ساخته و به مردم فروخته یا اجاره داده شود.نمایندگان می گویند در این طرح، می خواهند زمین های دولتی را به انبوه سازان واگذار کنند تا به زعم آنها قیمت زمین حذف شود. همچنین برای هر خانه 75 متری 250 میلیون تومان پول ساخت پیش بینی شده که باید 150 تا 200 میلیون تومان آن از طریق تسهیلات تأمین می شود.
بیشتر بخوانید:
طرح «مسکن مهر جدید» نمایندگان چه بلایی سر اقتصاد کشور خواهد آورد؟ / موج بی سابقه ای از گرانی های جدید در انتظار کشور است؟
طرح ۲ فوریتی ساخت ۶ میلیون مسکن / تامین ۶۰درصد هزینه با وام ارزان و زمین رایگان
«پشت بام خوابی» در تهران شبی ۵۰ هزار تومان!
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
لینک کوتاه کپی لینک

عناوین مهم خبری