۱۱ حقیقت جالب برای عاشقان لامبورگینی

تیتربرتر چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۷

به گزارش تیتربرتر؛
شاید تاکنون، این جمله را که شرکت لامبورگینی در ابتدا، به عنوان یک شرکت ساخت تراکتور، کار خود را شروع کرد شنیده باشید. درواقع آقای فروچیو لامبورگینی در جنگ جهانی دوم، به عنوان یک مکانیک خبره، به عنوان یک ناظر فنی برای نیروی هوایی ایتالیا کار می کرد. او در یک جزیره دورافتاده قرار داشت و همیشه سعی داشت بفهمد چگونه قطعات مجزا را تبدیل به یک واحد به نام خودرو کرده و آن را راه بیندازد.
وبسایت چرخان: راندن هر خودرویی که برند گاو خشمگین ایتالیایی روی آن نقش بسته باشد، برای هرکسی در دنیا، یک آرزو و خیال جذابی بوده و هست. ابرخودرو های لامبورگینی، ماشین هایی با صدایی بلند بوده و در کنار طراحی تهاجمی و جذاب خود، با عملکرد فوق العاده بالایی نیز تولید و عرضه می شوند.
ماشین های لامبورگینی، اگرچه آن قدمت و تجربه مسابقه ای خودرو های فراری را ندارند، اما در بحث مهندسی و عملکرد نهایی، اگر بیشتر از ابرخودرو های فراری نباشند، هیچ گاه کمتر نبوده اند. برای مثال، همین قلب تپنده ۱۲ لیتری لامبورگینی که می توان آن را نمونه ی کاملی از هنر مهندسی از نوع ایتالیایی و به کمال رسیدن آن در خودرو هایی مانند مورسیلاگو قلمداد کرد.
اکنون لامبورگینی در پنجاه و ششمین سال تولد خود به سر برده و با رفتن زیر چتر شرکت بزرگی مانند فولکس واگن آلمان، این شرکت سریع ترین، تهاجمی ترین، قدرتمندترین و البته جذاب ترین ابرخودرو های روی کره زمین را تولید کرده است.
با ما باشید تا با ۱۱ حقیقت جالب در مورد این شرکت پیشتاز ایتالیایی، آشنا شوید.
تراکتور های لامبورگینی
شاید تاکنون، این جمله را که شرکت لامبورگینی در ابتدا، به عنوان یک شرکت ساخت ...

سرخط اخبار