معاون حمل ونقل و ترافیک شهردار تهران از مدیران تاکسیرانی خواست که روش های تاکسیرانی تهران متفاوت با شهرهای دیگر شود و تهران با توجه به ظرفیت هایی که دارد الگوی کلان شهرهای دیگر باشد.

- اخبار اجتماعی -
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم ، نشست سالانه هیئت عامل سازمان تاکسیرانی با حضور مدیر کل امور مجامع و شورای سازمان های شهرداری و اعضای هیئت عامل تاکسیرانی و به ریاست معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران برگزار شد.
در این نشست، علیرضا قنادان، رئیس هیئت عامل سازمان تاکسیرانی، گزارش عملکرد یکساله هیئت عامل را تشریح و به بیان دستاوردها و مشکلات سازمان پرداخت و سپس گزارش حسابرسی سال 98 ارائه شد و حسابرس رسمی، عملکرد مالی یک ساله سازمان را مطلوب ارزیابی کرد.
مناف هاشمی، معاون حمل ونقل و ترافیک شهردار تهران، در این نشست از مدیران تاکسیرانی خواست که روش های تاکسیرانی تهران متفاوت با شهرهای دیگر شود و تهران با توجه به ظرفیت هایی که دارد الگوی کلان شهرهای دیگر باشد و رویکردهای وسیع تری در این حوزه داشته باشد و با توجه به این بستر به سمت تجهیز و به روزرسانی ناوگان تاکسیرانی با حمایت خودروسازان داخلی برود.
وی تاکید کرد: باید نگاه ویژه به رانندگان و خانواده های آن ها داشته باشیم و بیمه مکمل و امکانات رفاهی از قبیل تأسیس باشگاه فرهنگی، ورزشی، فروشگاه و رستوران و غیره را با توجه به ظرفیت های شهرداری تهران در دستور کار قرار دهیم. پیش از این، مجمع عمومی سالانه شرکت کنترل کیفیت هوا و هم چنین ستاد معاینه فنی خودروهای تهران با حضور معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران برگزار و عملکرد مالی این دو شرکت نیز از سوی حسابرسان رسمی، مطلوب ارزیابی شده بود.
مجمع عمومی و شورای سالانه سایر شرکت ها و سازمان های تابعه معاونت حمل و نقل و ترافیک در روزهای آینده برگزار خواهد شد.
نصب 15هزار «جدا کننده فضای راننده و مسافر» در ...

عناوین مهم خبری