الحوثی:در صورت ادامه جنگ، عربستان با خطراتی بزرگ مواجه خواهد شد/مردم منطقه هوشیار باشند

آفتاب نیوز شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۷
رهبر انصارالله یمن به مناسبت سالروز ولادت پیامبر اکرم(ص) به سخنرانی پرداخت.

آفتاب نیوز :
به نقل از شبکه خبری المسیره، عبدالملک الحوثی، رهبر انصارالله یمن در ابتدای سخنرانی خود به شرکت کنندگان در مراسم، ولادت پیامبر اکرم(ص) را تبریک گفت.
وی تأکید کرد: مردم ما هر سال در صدر مردمی هستند که میلاد پیامبر اکرم(ص) را جشن می گیرند و اهمیت این مناسبت و این فرصت بزرگ را درک می کنند.
عبدالملک الحوثی گفت: کسانی که برای جنگ و محاصره تلاش می کنند و می خواهند سر ما را در مقابل خود خم کنند باید به آن ها گفت که محال است ما در مقابلشان سر خم کنیم. عاقبت این افراد نابودی و خسران است.
وی گفت: ما دستانمان را به سوی صلح و برادری دراز می کنیم و کسانی که با ما دشمنی کنند خود به خاطر انتخاب گزینه اشتباه و تصمیم ظالمانه مسئولیت را برعهده دارند. ادامه تجاوز به این معناست که ما باید به ارتقای توانایی های نظامی خود و انجام کوبنده ترین حملات ادامه دهیم و این حق مشروع ماست. من از نظام سعودی می خواهم جنگ و محاصره را متوقف کند وگرنه با خطرات بزرگی مواجه خواهد بود و پیامدهای آن نیز بزرگ خواهد بود.
الحوثی گفت: موضع ما در دشمنی با اسرائیل به عنوان یک رژیم غاصب یک موضع اصولی برپایه ارزش های انسانی، اخلاقی و تعهدات دینی است.
وی گفت: من از مردم عزیزمان می خواهم همچنان در مسیر آزادی و استقلال و حفظ وحدت و صلح اجتماعی و کمک به مستمندان گام بردارند. از آغاز تجاوز ائتلاف عربستان، بیش از ۱۲۰ بشکه نفت در مناطقی که از سوی متجاوزان اشغال شده به سرقت رفته است.
الحوثی تأکید کرد: مردم ما در موضع حق و دارای مسئله ای عادلانه هستند. عاقبت پایداری و ثبات پیروزی است که خداوند وعده داده است. پایداری مردم ما در طول این همه سال پیروزی از جانب خدا و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار