ایتنا- کمپانی ویز بالاخره پس از گذشت چندین سال طراحی نرم افزار خود را تغییر داد و دراین بین امکان ثبت حالات خلقی به هنگام رانندگی را نیز ب کاربران ارائه کرد.

کمپانی ویز بالاخره پس از گذشت چندین سال طراحی نرم افزار خود را تغییر داد و دراین بین امکان ثبت حالات خلقی به هنگام رانندگی را نیز ب کاربران ارائه کرد.
به گزارش ایتنا و به نقل از engadget، نرم افزار ویز در یک سال گذشته قابلیت های بسیار مفیدی نظیر همگام شدن با دستیار گوگل، یکپارچگی موزیک یوتیوب، راهنمای کووید-19 و هشدارهای مفیدی را به نرم افزار خود افزوده است. اما چندین سال از به روزرسانی آخر طراحی ویز می گذرد و امروز این کمپانی اعلام کرد که قصد دارد تا ظاهر این نرم افزار را برای کاربران تغییر بدهد.
ظاهر نرم افزار ویز با تغییراتی در طراحی نظیر طیف رنگ جدید، آیکون های گزارش به روز شده، لوگوها و طرح حروف جدید به روز شده است. علاوه بر این ویز بخشی را تحت عنوان حالات خلقی به این نرم افزار افزوده است که در واقع این قابلیت به ثبت احساسات کاربر می پردازد.
سخنگوی این کمپانی در رابطه با قابلیت یاد شده و کاربری آن اعلام کرد که:« ویز با تجلیل از اشتیاق و اصالت کاربران خود امیدوار است که Waze امیدوار است که این به روزرسانی "انسانیت" را که اغلب در شرایط ترافیکی غیرانسانی از بین می رود ، کنترل کند.
هنوز مشخص نیست که ثبت حالات خلقی چه کاربردی دارد و آیا می توان آن را با کاربران نزدیک خود به اشتراک گذاشت یا خیر. آگاهی رانندگان دیگر از احساسات شما ایده چندان جالبی به نظر نمی رسد اما درهرصورت آیکون های حالات خلقی در این نرم افزار به حدی جذاب است که احتمالا بتواند خشونت های جاده ای را کاهش بدهد.
جیک شاو به عنوان رییس بخش خلاقیت ویز در این رابطه اظهار کرده است که:« خوشبختانه ظاهر جدید ما کاربران را به یاد جادوی جامعه مان و تلاش هایمان برای بهتر شدن می اندازد.»

سرخط اخبار