کشف ۱۷۰۰ قرص "متادون" در محموله پستی

لوگوی خبرگزاری تسنیم خبرگزاری تسنیم . پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۴:۴۶
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران از کشف محموله پستی حاوی یک هزار و ۷۰۰ قرص متادون به مقصد کشورهای اروپایی خبر داد.

- اخبار اجتماعی -
به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا ؛ سرهنگ عبدالوهاب حسنوند با اعلام این خبر کشف هزار و 700 قرص متادون در محموله پستی در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی تماس حراست اداره پست یکی از مناطق تهران با مرکز فوریتهای پلیسی 110 مبنی بر حضور جوانی که قصد ارسال بسته پستی مشکوک را به کشورهای اروپایی دارد، تیمی از مأموران پایگاه هفتم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام شدند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران افزود: بررسی اولیه نشان داد محموله پستی حاوی تعداد فراوانی قرص سفید رنگ است که محموله مذکور برای بررسی دقیق تر به آزمایشگاه ارسال شد.
وی بیان کرد: در تحقیقات پلیسی مشخص شد که محموله پستی حاوی یک هزار و 700 قرص متادون است که متهم قصد داشته قرصهای متادون را به وسیله محموله پستی به کشورهای اروپایی ارسال کند.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه مأموران عملیات پایگاه هفتم این پلیس در ادامه تحقیقات پلیسی موفق شدند متهم را در محدوده اداره پست در حال پرسه زنی شناسایی و دستگیر کنند، گفت: متهم برای تحقیقات تکمیلی به پایگاه هفتم پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت انتقال یافت.
به گفته حسنوند، با اعتراف متهم به جرم ارتکابی، پرونده ای در این رابطه تشکیل شد و متهم در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.
جاسازی ماهرانه "شیشه" محلول شده در بسته های گلاب، شامپو و مایع ضدعفونی کننده + تصاویر
کشف بیش از 700 بطری مشروبات الکلی در محدوده خیابان جمهوری + تصاویر

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار