بهبود کیانی، یکی از رزمندگان و جانبازان دوران دفاع مقدس در نهاوند است که از روزهای جنگ و خون برایمان می گوید، از شناسنامه ای که برای حضور در جبهه دستکاری شد تا دفاعی که با نان خشک صورت گرفت اما قهرمانانه.

خبرگزاری فارس نهاوند، دفاع مقدس یکى از درخشان ترین صحنه هاى نقش آفرینى ملت مسلمان ایران است و هنوز ناگفته هاى بسیارى دارد که لازم است بیان شود تا نسل هاى آینده با ایثار و فداکارى ملت ایران و رزمندگان و فرماندهان دفاع مقدس بیشتر آشنا شوند.
به مناسبت هفته دفاع مقدس خدمت یکى از رزمندگان عزیز آن دوران، جناب آقای بهبود کیانی رسیدم که ایشان هم با خوشرویی دعوت مرا پذیرفت اما خواست مصاحبه کنار مرقد شهدای گمنام انجام شود؛ برای حرف زدن از دوران دفاع چه جایی بهتر از آنجا؟ شهدا، سند مقاومت و ایثار مردمی اند که در برابر دشمن سر خم نکردند و دفتر جاودانه ای را با خون خود امضا کردند که همانند تابلویی زیبا در برابر دیدگان همه گشوده مانده است، تابلویی که در آن نقش پدران و مادران دلسوخته ای دیده می شود که تا پایان عمر در فراق فرزندشان سوختند و دیدارشان به قیامت کشیده شد خداوند به چنین پدر و مادرهایی اجر صالحین را عنایت فرماید و در سرای باقی بر خوان رحمت الهی جای دهد.
بیان خاطرات این رزمنده دوران دفاع مقدس که از سن نوجوانی عازم جبهه ها شده و ۴۵ ماه سابقه حضور در میادین نبرد حق علیه باطل را داشته، گوشه کوچکی از دلاورمردی های رزمندگان اسلام است که به بهانه هفته دفاع مقدس ترتیب داده شد که مشروح آن را در زیر می خوانید.
فارس: لطفا خودتان را کامل معرفی بفرمائید.
به نام خدا... بنده سرهنگ بازنشسته سپاه بهبود کیانی متولد اوایل سال ۱۳۴۷ در شهر گیان نهاوند هستم که خداوند توفیق داد سال ۶۲ قبل از اینکه به سن بلوغ برسم بتوانم خودم را به رزمندگان دفاع مقدس برسانم و در منطقه پیرانشهر به رزمندگان اسلام در ۳۵ کیلومتری عمق خاک عراق یعنی پادگان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار