لینک دانلود فیلم سینمایی آشفتگی منتشر شده است.

به گزارش ایمنا فیلم آشفتگی (آشفته گی)، یک فیلم سینمایی ایرانی در ژانر عاشقانه-جنایی است که برای نخستین بار در سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد.
معرفی فیلم آشفتگی
فیلم آشفته گی با کارگردانی، تهیه کنندگی و نویسندگی فریدون جیرانی در سال ۱۳۹۷ تولید و در ۲۸ مهر ۱۳۹۸ در اروپا و در ۲۷ آذر ۱۳۹۸ در ایران منتشر شد و داستان دو برادر دوقلو به نام های بردیا و باربد را روایت می کند که گویی از زمان کودکی با یکدیگر رقابت داشته اند.
داستان و خلاصه فیلم آشفتگی
بردیا، صاحب شرکت بزرگی است که برایش شرایط مالی مساعدی را به همراه آورده، اما باربد یک نویسنده شکست خورده و ناموفق است.
این دو پس از چند سال یکدیگر را در حالی ملاقات می کنند که قرار است برای عقد قراردادی به شمال کشور بروند و در این مسیر، اتفاقاتی میان این دو شخصیت داستان رقم می خورد. اما شرکت بزرگی که بردیا مالکیت آن را برعهده داشته، تنها یک نفر کارمند دارد و آن هم دریا مشرقی است.
بازیگران فیلم آشفتهگی
نقش اصلی این فیلم بهرام رادان است که نقش باربد و بردیا را بازی می کند. مهناز افشار در این فیلم مانند برخی از فیلم های قبلیش زوج هنری بهرام رادان است. مهران احمدی، نسیم ادبی، نازنین صلح جو و علی میلانی دیگر بازیگران این فیلم هستند.
حذف عکس مهناز افشار از فیلم آشفتهگی
چندی پیش تصویر مهناز افشار از پوستر اصلی این فیلم حذف شد، به نظر می رسد حضور مهناز افشار در برنامه استعدادیابی یکی از شبکه های ماهواره ای فارسی زبان در کنار دو خواننده غیرمجاز منجر به حذف عکس او از روی پوستر فیلم آشفتگی شده باشد.
نقد فیلم آشفته گی
فریدون جیرانی که در تولیدات خود برای سینمای به ...

سرخط اخبار