گروه استانها-نفر اول کنکور علوم تجربی گفت: من در مدت مطالعه برای کنکور ۶ تا ۷ ساعت مطالعه در روز داشتم و قبل از کنکور به هیچ عنوان از فضای مجازی استفاده نمی کردم.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل ، سید امیر سیدشنوا فرزند اردبیل نفر اول کنکور علوم تجربی امروز درجمع مسئولین حضور یافت و مورد تقدیر و تکریم قرار گرفت.
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی ضمن تقدیر از این فرزند اردبیل اظهار داشت: سید امیر سیدشنوا با کسب رتبه اول کنکور تجربی به الگویی برای جوانان تبدیل شد و کسب رتبه اول کنکور تجربی توسط فرزند عضو هیات علمی دانشگاه محقق اردبیلی انرژی مضاعفی به ما داد.
حبیبی با بیان اینکه خدا را شاکریم که به برکت نظام و انقلاب اسلامی چنین افراد رشد و تربیت شده اند، تصریح کرد: کسب این رتبه برای استان و کشور افتخار است و در این میان افراد فرهیخته باید پای کار بیایند و موجب ارتقای جامعه شوند زیرا جامعه با حضور نخبگان می تواند به رشد و توسعه برسد.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی و رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل گفت: باید قدردان مقام معظم رهبری، نظام و انقلاب اسلامی باشیم که زمینه را برای رشد این چنین جوانانی فراهم کرده اند و امیدواریم این فرزند در آینده سرباز مکتب اسلام و انقلاب اسلامی باشد و افتخارآفرین استان و کشور باشد.
توصیه برترین های کنکور 99 به پشت کنکوری ها| کلاس کنکور عامل موفقیت نیست/ از کنکور غول نسازیم/ انتقاد از شایعات کرونایی
سیستان و بلوچستان| رتبه 9 کنکور ریاضی: هیچ کلاس کنکوری نرفتم/ کسب رتبه برتر با تلاش و پشتکار میسر می شود
آذربایجان شرقی| رتبه 9 کنکور تجربی: با برنامه ریزی و تلاش به هدف خود رسیدم/سختی مسیر کنکوری های آینده را خسته نکند
مدیرکل آموزش و پرورش استان در این مراسم با تبریک ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار