باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: معاون خدمات شهری شهرداری منطقه ۳ گفت: در لایروبی بخشی از کانالی که از زیر اتوبان همت عبور می کند ۳۰۰ کامیون شن خارج کردیم.

عباس فخارمنش، معاون خدمات شهری شهرداری منطقه ۳ با اشاره به در پیش بودن موج جدید سرما و بارش های فصلی گفت: به همین منظور اقدامات لازم از قبیل آماده سازی خودروهای محلول پاش و لایروبی مسیل ها و کانال های سطح منطقه انجام شده است
معاون خدمات شهری شهرداری منطقه ۳ با بیان اینکه در لایروبی کانالی که از بزرگراه همت عبور می کند ۳۰۰ کامیون شن خارج کردیم گفت: در حال حاضر کل مسیل ها و کانال های منطقه لایروبی شده و در صورت شدت بارندگی هدایت آب های سطحی به آسانی انجام خواهد شد.
فخارمنش با بیان اینکه در سطح منطقه ۳۴ کیلومتر بزرگراه وجود دارد که شامل بزرگراه های مدرس، همت، حقانی و سئول است گفت: ۸۰ درصد مواقع در هنگام بارش برف بالای همت شامل بارندگی است و پایین بزرگراه همت کمتر شاهد بارش برف است.
او با بیان اینکه ۴۰۰ مخزن شن و نمک در کلیه سطوح منطقه جانمایی شده است گفت: در رمپ و لوپ های منطقه و محله هایی که مانند ونک زرگنده دارای شیب تند هستند کیسه های شن و نمک مستقر کرده ایم و در صورت یخ زدگی معابر استفاده شود.
معاون خدمات شهری شهرداری منطقه ۳ اشاره کرد: علاوه بر این به منظور جلوگیری از یخ زدگی بزرگراه ها سه دستگاه خودروی محلول پاش، ۵ دستگاه خودروی نمک پاش، ۱۰ کامیون تیغه دار و ۲ کامیون نمک پاش، ۱۴ خاور و ۳۰۰ نیروی انسانی در حالت آماده باش هستند.
۲۳۵۲۳۲

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار