ایسنا/آذربایجان شرقی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ویژه غدیر تبریز گفت: در ایام ارتحال امام امت (ره)، قرار داریم و جایگاه امام امت بعد از ائمه اطهار (ع) بالاترین جایگاه بوده و کسی تاکنون به افق شخصیتی ایشان نرسیده است.

شورای فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه تبریز طی دیداری، پس از اعلام تحریم ناجا از سوی استکبار جهانی، از زحمات و تلاش های نیروهای ناحیه انتظامی تبریز تقدیر به عمل آورد.
حجت الاسلام رحیمعلی طالعی، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ویژه غدیر تبریز در این دیدار با تقبیح شیطنت شیطان بزرگ در تحریم عزیزان نیروی انتظامی اظهار کرد: ما در کنار پلیس هستیم و این تحریم نشان داد که شما روی خط ولایت فقیه هستید و در صراط اصول انقلاب اسلامی قدم برمی دارید و این برای دشمنان ما بسیار سنگین بوده و خواهد بود.
فرمانده سپاه ویژه غدیر تبریز در این دیدار ضمن همسنگر خواندن نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با نیروهای خدوم انتظامی در صحنه های نظم و امنیت، گفت: این تحریم های احمقانه، هیچگاه در اراده ما برای همکاری با پلیس، تزلزلی به وجود نخواهد آورد.
سرهنگ پاسدار عبدالله شادی افزود: تحریم ها باعث شد دل های نیروهای نظامی و انتظامی به همدیگر نزدیک تر شده و زحمات و مجاهدت های رزمندگان ناجا در منظر نظر دنیا قرار گیرد.
وی گفت: ما باید بدانیم که در مقابل ابرقدرت های دنیا قد علم کرده ایم و این نشان از رشد ماست و اینکه دشمن زبون در میدان مبارزه به گوشه رینگ رانده شده و افول استکبار جهانی ناشی از ظهور انقلاب اسلامی ایران بوده است.
فرمانده سپاه تبریز ادامه داد: این انقلاب دارای اهمیت بین المللی و جهانی است و با صدور انقلاب، رفته رفته به تعداد ممالک ضد استکباری در سرتاسر جهان افزوده می شود.
بر اساس این گزارش در پایان این دیدار لوح میثاق و همدلی با ناجا به فرمانده انتظامی شهرستان تبریز اهدا شد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری